Anna Wendzikowska. Rodzice prezenterki i ich relacje

Michał Wójtowicz

Anna Wendzikowska – rodzice aktorki od dawna nie angażują się w prywatne życie swojej córki. Przyczyną miały być złe wspomnienia prezenterki z dzieciństwa. Dowiedz się, co zaważyło na zerwaniu ich relacji.

Anna Wendzikowska

Niektóre gwiazdy niezbyt chętnie opowiadają o swoich relacjach w rodzinie. Przykrą informacją dotyczącą relacji w rodzinie podzieliła się Anna Wendzikowska. Rodzice prezenterki nie mają z nią kontaktu. Przyczyniło się do tego trudne dzieciństwo prezenterki.

Anna Wendzikowska – rodzice. Czy utrzymują kontakt?

Anna Wendzikowska zapytana została przez fanów, czy jej rodzice biorą udział w wychowaniu jej córek. Jak się okazuje, nie mają ze sobą kontaktu od dawna. Trudna sytuacja w rodzinie Wendzikowskiej jest związana ze złymi wspomnieniami prezenterki z dzieciństwa. Rodzice Anny Wendzikowskiej stawiali jej bardzo wysokie wymagania związane z nauką. Jak stwierdziła, musiała ze wszystkich przedmiotów przynosić do domu najwyższe oceny. Ta presja była bardzo trudna do zniesienia, a ona sama czuła, że tylko w ten sposób może „zasłużyć” na aprobatę rodziców.

Rodzice Anny Wendzikowskiej – koszmarna relacja

Wspomnienia dotyczące czasów szkolnych sprawiły, że relacja z rodzicami Anny Wendzikowskiej przestała być dla niej ważna. Słabo to wspomina i nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Rodzice Anny Wendzikowskiej nie są też obecni w życiu swoich wnuczek. Córeczki Anny nie mają obecnie kontaktu ze swoimi dziadkami.

Prezenterka wyznała szczerze na Instagramie, jak naprawdę wygląda jej życie rodzinne. Uważa, że dostała od rodziców wszystko, co oni uważali za ważne. Jednak nie to, czego rzeczywiście potrzebowała. Ojciec, z zawodu inżynier często wyjeżdżał w celach zarobkowych, a ona odliczała dni do jego powrotu. Mama starała się wypełnić ten czas jak najlepiej, szukając córce dodatkowych zajęć. Pomimo to, kontakt z rodzicami i ich wymagania wspomina jako koszmar.

Anna Wendzikowska to znana dziennikarka i prezenterka telewizyjna. Przez wiele lat była reporterką programu Dzień dobry TVN, prowadziła też autorskie programy w stacjach TVN Style i TVN Fabuła. Znana jest widzom również jako aktorka, kilkukrotnie można było oglądać ją m.in. w „M jak Miłość” czy w „Klanie”. Ma na swoim koncie wiele pomniejszych ról. Prywatnie jest mamą dwóch córek – Kornelii i Antoniny. Obecnie nie jest w żadnym związku partnerskim.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Anna Wendzikowska o dwuznacznych propozycjach od gwiazd” (Kozaczek)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: