Klaudia El Dursi – rodzice. Pochodzenie i relacje

Aleksandra Nabierzyńska

Klaudia El Dursi – rodzice modelki rozstali się wiele lat temu i nie utrzymują kontaktu. Modelka swoją niezwykłą urodę zawdzięcza tacie i jego pochodzeniu. Dowiedz się, skąd pochodzi jej ojciec i jakie ma korzenie.

Kaludia El Dursi

Celebrytka pośród innych gwiazd wyróżnia się egzotyczną urodą. Zawdzięcza ją ojcu, który z pochodzenia jest Libijczykiem. Od dawna nie utrzymują ze sobą kontaktu, jednak nie wynika to z poczucia żalu, jak twierdzi Klaudia El Dursi. Rodzice modelki rozstali się wiele lat temu, a mama ułożyła sobie życie z innym mężczyzną. To z nim zbudowała szczęśliwy dom dla swoich dwóch córek.

Klaudia El Dursi – rodzice

Była prowadząca Hotelu Paradise urodziła się w Bydgoszczy i tam też mieszka obecnie. Jest córką Polki i Libijczyka i to właśnie po ojcu odziedziczyła swoją oryginalną urodę. Niestety od wielu lat nie utrzymuje z nim kontaktu. Matka modelki rozwiodła się, gdy ta miała 6 lat. Wtedy miała okazję ostatni raz odwiedzić ojczyznę swojego ojca. Rodzice Klaudii El Dursi nie utrzymują kontaktu, a samej modelce nie zależało na utrzymaniu więzi.

Klaudia El Dursi, rodzice i rodzina

Jak twierdzi modelka, nie czuje do swojego ojca żalu. Choć ich relacja się urwała, ojciec próbował nawiązać kontakt, gdy modelka i jej siostra były już dojrzałymi kobietami. Jak jednak sama zauważyła, chciał jedynie znaleźć im męża, na co absolutnie się nie zgodziły. Ostatni kontakt z pochodzącym z Libii tatą, Klaudia miała w czasie pierwszej ciąży, a więc 12 lat temu. W czasach licealnych miała też częściowy kontakt z rodziną z Libii. Jednak od tamtej pory nie utrzymują ze sobą żadnej relacji.

Klaudia El Dursi, rodzice gwiazdy i jej siostra mieszkali w Bydgoszczy. Mama modelki wyszła ponownie za mąż i to właśnie ojczym był dla niej prawdziwym tatą. Dlatego nigdy nie miała poczucia, że brakuje jej kontaktu z rodzonym ojcem. Ojczym zajął się wychowaniem swoich przysposobionych córek i był dla nich zawsze wsparciem.

Klaudia El Dursi jest modelką, właścicielką firmy odzieżowej, celebrytką. Popularność zyskała po udziale w programie „Top Model. Zostań Modelką”, a następnie jako prowadząca programu „Hotel Paradise”. Prywatnie jest mamą dwóch synów: Dawida i Jasia. Związana jest obecnie z Jackiem Leszczyńskim Szumlach, z którym mieszka i wychowuje dzieci w swoim rodzinnym mieście.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „Makijaż dla Brunetki | Klaudia El Dursi x Pieczonka” (Magdalena Pieczontka)Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: