Klaudia El Dursi – wzrost i sekrety życia gwiazdy showbiznesu!

Kaja Nowacka

Klaudia El Dursi, znana z "Top Model", zaskakuje swoim wzrostem. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o życiu tej niezwykłej celebrytki!

Wzrost Klaudii El Dursi – czy zaskakuje?

Klaudia El Dursi, piękna celebrytka i modelka, ma 174 cm wzrostu. Wyróżnia się swoją smukłą i zgrabną sylwetką, która przyciąga uwagę wielu osób.

Klaudia El Dursi – droga do sławy i sukcesów

Klaudia El Dursi zyskała popularność dzięki udziałowi w programie TVN „Top Model. Zostań modelką”. Występ w show otworzył jej drzwi do kariery w mediach i dzięki temu stała się rozpoznawalną osobą, a jej nazwisko coraz bardziej znaczącą marką.

Klaudia nie ogranicza się tylko do modelingu – jest również gospodynią reality show „Hotel Paradise”. Ostatnio miała okazję wystąpić w programie „Ugotowani w parach”, gdzie wraz z mężem przygotowała kolację dla znanych gości. Specjalny odcinek z okazji Wielkanocnych świąt miał premierę na kanale TVN 3 kwietnia 2023 roku.

Prywatne życie Klaudii El Dursi – kim jest jej mąż?

Mężem Klaudii El Dursi jest Jacek Leszczyński, prezes w renomowanej firmie. To właśnie dzięki niemu Klaudia zdecydowała się na udział w 8. edycji programu „Top Model”, gdzie w 2019 roku otrzymała Złoty Bilet.

Urodzona 28 lutego 1989 roku w Bydgoszczy, Klaudia może pochwalić się egzotyczną urodą. Jej matka jest Polką, a ojciec pochodzi z Libii. To właśnie od niego odziedziczyła swoją niezwykłą urodę.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Zobaczcie wpadki Klaudii El Dursi na planie 🙂 [Hotel Paradise]” via YouTube.com – TVN7Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: