Klaudia El Dursi – wykształcenie, które zaskoczy! Kim jest z zawodu?

Aleksandra Nabierzyńska

Co studiowała Klaudia El Dursi? Wykształcenie tej gwiazdy jest równie zaskakujące, co jej kariera! Dowiedz się, na jakie studia zdecydowała się Klaudia i czy ukończyła je pomyślnie. Tego jej fani na pewno się nie spodziewają.

Klaudia El Dursi – wykształcenie. Co wiemy o jej edukacji?

Zaskakujące jest to, że Klaudia El Dursi wykształcenie zdobywała na aż trzech różnych kierunkach! Prawo, kosmetologia i architektura wnętrz – te dziedziny przyciągnęły uwagę naszej gwiazdy. Czy ukończyła studia na którymś z tych wymienionych kierunków? Jak sama przyznaje, nie udało jej się uzyskać licencjata ani magistra. 

Zatem w przypadku Klaudii El Dursi wykształcenie średnie nie przeszkodziło w realizacji zawodowych ambicji.

Kim jest Klaudia El Dursi? Różnorodność w życiu gwiazdy

Klaudia El Dursi, znana i lubiana osobowość telewizyjna, to kobieta o wielu talentach. Urodziła się w Bydgoszczy w 1989 roku. Swój urok zawdzięcza mieszance polsko-libijskich genów. Jej matka jest Polką, ojciec natomiast pochodzi z Libii. Rodzice szybko się rozstali – Klaudia została w ojczyźnie mamy i na wiele lat straciła kontakt z ojcem. Jednak nawet po ponownym nawiązaniu relacji, pozostały one bardzo skomplikowane.

Dość powiedzieć, że poza nazwiskiem i przyciągającą wzrok urodą, Klaudia El Dursi nie ma wiele wspólnego ze swoją libijską rodziną. Czuje się związana z Polską – tutaj stworzyła własny dom i buduje karierę. 

Głównie kojarzona z programem „Top Model”, Klaudia jest matką dwojga dzieci. Życie gwiazdy zmieniło się radykalnie po udziale w tym programie, gdzie pomimo bycia starszą od wielu uczestników, postanowiła śmiało pójść za swoimi marzeniami. Ta decyzja okazała się dla niej biletem wstępu do medialnego świata, którego dziś jest nieodłączną częścią. Wykształcenie Klaudii El Dursi jest więc jedynie etapem życia – nie miało większego znaczenia dla kształtowania przyszłości celebrytki.Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: