Shakira – dzieci w centrum uwagi! Co zdecydowała o przyszłości synów?

Kaja Nowacka

Co z dziećmi Shakiry? To pytanie w ostatnim czasie jest na ustach wszystkich fanów piosenkarki. Jak dziś wygląda życie synów gwiazdy po rozstaniu rodziców? Przyjrzyjmy się blisko tej kwestii.

shakira dzieci

W rozwodach celebrytów zawsze najtrudniej jest maluchom. W przypadku Shakiry i Gerarda Pique nie jest inaczej. W tej sytuacji również dzieci Shakiry i emerytowanego piłkarza znalazły się w centrum uwagi. Wszystko przez decyzje rodziców, które z pewnością wpłyną na ich przyszłość.

Shakira – dzieci. Co wiadomo o synach gwiazdy?

Dzieci Shakiry, synowie Milan i Sasha, przyszły na świat w latach 2013 i 2015. Obaj chłopcy są owocem związku piosenkarki z piłkarzem Gerardem Pique, który trwał dekadę. Wiele osób z zaciekawieniem obserwowało ich rodzinne życie, które wydawało się idylliczne. Milan, starszy z synów, przyszedł na świat 22 stycznia 2013 roku, natomiast Sasha, młodszy, 29 stycznia 2015 roku.

Niestety, ostatnie miesiące przyniosły duże zmiany w życiu synów Shakiry. Rozstanie rodziców wpłynęło na ich dotychczasowy tryb życia i teraz muszą się oni dostosować do nowej rzeczywistości. Przede wszystkim związanej z opieką nad nimi.

Bitwa o opiekę nad dziećmi – jak teraz wygląda życie synów Shakiry?

Głównym problemem, który pojawił się po rozstaniu Shakiry i Pique, był podział opieki nad synami. Piosenkarka planowała przeprowadzkę do Miami, gdzie chciała kontynuować swoją karierę muzyczną. Piłkarz natomiast nie chciał stracić kontaktu z dziećmi i proponował, aby zostały w Barcelonie.

W rezultacie doszło do długich negocjacji. Zgodnie z informacjami podawanymi przez „El Periodico” w ich wyniku uzgodniono, że dzieci będą mogły wyjechać z matką. Ojciec będzie odwiedzał dzieci przez 10 dni w każdym miesiącu i miał możliwość zabierania ich do Hiszpanii.

Jak wynika z informacji, po zakończeniu kariery sportowej w FC Barcelona, Pique ma więcej czasu na podróże i może częściej odwiedzać synów. Wydaje się, że zarówno Shakira, jak i Gerard, zrobili wszystko, aby ich rozstanie nie wpłynęło negatywnie na życie ich dzieci. Kością niezgody jest nowa partnerka Pique, przez którą rozpadł się związek. Piosenkarka nie chce, by miała ona kontakt z jej dziećmi. Dlatego też nie zgodziła się, by przyjechały do Hiszpanii na ślub swojego wujka.

Czy medialna wojna między piosenkarką a byłym piłkarzem kiedyś dobiegnie końca? Z pewnością czas uleczy rany.

Fot. główna via Wikipedia, Public DomainZobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: