Tina Turner, Ike Turner Jr – smutna rodzinna historia

Kaja Nowacka

Tina Turner, Ike Turner Jr – zastanawiasz się, kim są dla siebie i jak potoczyły się ich losy? Ike Jr jest synem męża Tiny Turner, muzyka Ike Turnera. Po ślubie małżonkowie wspólnie sprawowali nad nim opiekę. Jak ułożyły się relacje Tiny i Ike Jr? Dowiedz się więcej!

tina turner ike turner jr

Tina Turner, Ike Turner Jr – co o nich wiemy?

Tina Turner przez 16 lat była żoną muzyka, Ike Turnera. Niestety małżeństwo nie należało do udanych. Artysta znęcał się nad żoną fizycznie i psychicznie. Przez lata para wychowywała czwórkę dzieci – dwóch synów Ike z pierwszego małżeństwa (Ike Turner Jr i Michael Turner), syna Tiny oraz wspólne dziecko, Ronniego. Po rozpadzie związku piosenkarka straciła kontakt z synami. Jej relacje z nimi ograniczały się do udzielania finansowego wsparcia. Czy Tina Turner, Ike Turner Jr spotkali się jeszcze?

Tina Turner, Ike Turner Jr – trudne relacje

Po ślubie z Turnerem Tina adoptowała jego dwóch synów z poprzedniego małżeństwa. jednym z nich był Ike Turner Jr. Po wyswobodzeniu się z trudnego związku piosenkarka przeprowadziła się do Szwajcarii. Kontakt z synami zaczął się psuć. Jak wspomina sam Ike Turner Jr, matka zdystansowała się, weszła w nowy związek i postanowiła zapomnieć o przeszłości. 

Czy relacje Tina Turner – Ike Turner Jr były kiedyś poprawne? Artystka co prawda inwestowała w dzieci, które zawsze mogły liczyć na jej wsparcie finansowe, ale nie była obecna w ich życiu. W wywiadach Ike Turner Jr podkreślał, że rodzice artyści rzadko bywali w domu, a wychowaniem dzieci zajmowały się nianie i gosposie. 

Tina Turner zmarła 24 maja 2023, jej były mąż Ike Turner odszedł wiele lat wcześniej, 12 grudnia 2007 roku. Ike Turner Jr ma dziś 65 lat.

Fot. via Wikipedia – TimDuncan, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: