Tina Turner, Michael Turner – najmniej znane dziecko gwiazdy muzyki

Aleksandra Nabierzyńska

Media zawsze chętnie wściubiają nosy w życie prywatne celebrytów, zwłaszcza takich sław, jak Tina Turner. Michael Turner, czyli pasierb Królowej Rock&Rolla, jednak nigdy nie był w centrum zainteresowań. Zobacz, co o nim wiadomo opinii publicznej!

tina turner michael turner

Nawet Jacek Gmoch miałby problemy z rozrysowaniem wszystkich zależności i związków w gronie najbliższych Tiny Turner. Michael Turner nie jest jej biologicznym synem, tylko adoptowanym, przysposobionym. To nie przeszkodziło w zbudowaniu więzi pełnej miłości i zrozumienia. A przynajmniej tak przedstawiała to sama piosenkarka. Różne poszlaki pozwalają przypuszczać, że wcale nie było tak różowo.

Przysposobiony syn Tiny Turner – Michael Turner. Jak stali się rodziną?

Michael Turner urodził się w 1959 roku. Jego ojcem był Ike Turner, czyli Izear Luster Turner – jeden z liderów grupy Kings of Rhythm, która z czasem wyewoluowała w Ike & Tina Turner. Michael Turner został adoptowany przez Tinę – oficjalnie w 1962 r., kiedy wzięła ślub z Ikiem. Natomiast jego biologiczną matką była Lorraine Taylor. Lorraine urodziła też Ike’a Turnera Juniora, wziętego producenta muzycznego.

Przyrodnimi braćmi Michaela byli Raymond Craig Turner (ur. w 1958 r., syn Tiny i Raymonda Hilla, saksofonisty Kings of Rhythm) i Ronnie, ur. w 1960 r. syn Tiny i Ike’a. Niestety, obaj biologiczni synowie zmarli jeszcze za życia Tiny Turner.

Michael Turner – ostatnie informacje

Michael nie udziela się publicznie. Najświeższe wieści z mediów na jego temat pochodzą z 2018 r. – wtedy Ike Junior udzielił wywiadu, w którym stwierdził, że Michael Turner musi korzystać ze specjalistycznej opieki medycznej. Przebywał wtedy w jednym z domów rekonwalescenta w południowej Kalifornii i potrzebuje pomocy medycznej. Ike nie wspomniał, z jakiego powodu Michael tam trafił. Stwierdził, że odwiedził go kilka razy i pomimo problemów brat miał się świetnie.

Pojawiło się też kilka gorzkich słów pod adresem macochy. Sama Tina Turner podobno nie odwiedziła Michaela, ale przesyłała mu pieniądze. Kontakt miał urwać się kilka lat wcześniej. Do rozluźnienia więzi rodzinnych, na granicy całkowitego zerwania, miało dojść, gdy gwiazda muzyki po raz kolejny wyszła za mąż.

Fot. via Wikipedia – Jay Bernstein Public Relations, Los Angeles, CC 0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: