Messi – dzieci. Jak wygląda rodzina gwiazdy piłki nożnej?

Michał Wójtowicz

Co wiemy o rodzinie Messiego? Dzieci są dla gwiazdora piłki nożnej bardzo ważne. W naszym artykule zabieramy was za kulisy domowego życia piłkarskiego geniusza. Poznajcie świat, który tworzy ze swoimi pociechami!

messi dzieci

Gdziekolwiek Messi pojawia się na boisku, zawsze zostawia niezapomniane wrażenie. Czy jednak zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda jego życie poza światłem reflektorów? Czy wiecie, kim są ludzie, którzy inspirują go każdego dnia? Dziś chcemy zabrać Was do świata, który dla piłkarza jest najważniejszy – do świata jego dzieci. Messi nie poprzestał bowiem na jednym!

Messi – dzieci. Kto stanowi rodzinę słynnego piłkarza?

Leo Messi i Antonella Roccuzzo tworzą niezwykłą parę od 2008 roku. Mimo iż powiedzieli sobie „tak” dopiero w 2017 roku, założyli rodzinę znacznie wcześniej. Dzieci Messiego to Thiago, który przyszedł na świat w 2012 roku, Mateo, urodzony w 2015 roku, oraz Ciro, najmłodszy członek rodziny, który dołączył do nich w 2018 roku. Messi zawsze podkreśla, że rodzina jest dla niego najważniejsza.

Wspólnie tworzą niezwykle zgraną drużynę. Żona i dzieci Messiego towarzyszą mu podczas wielu meczów. Dzielą radość z sukcesów, jakie odnosi piłkarz.

Jak piłka nożna wpływała na życie Messiego?

Leo Messi, będący jednym z czwórki rodzeństwa, od najmłodszych lat związany był z piłką nożną. Swój pierwszy krok na boisku postawił pod czujnym okiem babci, a swoją karierę zawdzięcza wiele ojcu. To dzięki niemu, 11-letni Lionel trafił do klubu piłkarskiego, który zobowiązał się do pokrycia kosztów jego leczenia na karłowatość przysadkową.

Mimo przeciwności losu Lionel Messi nie tylko przekroczył prognozowane 130 cm wzrostu, ale dorósł do pełnowymiarowych 170 cm, stając się jednocześnie jednym z najlepszych piłkarzy w historii. Teraz, jest nie tylko inspiracją dla milionów fanów na całym świecie, ale przede wszystkim dla swoich synów.

Fot. główna: Кирилл Венедиктов via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: