Łukasz Nowicki – dzieci są jego dumą! Jakie relacje ich łączą?

Michał Wójtowicz

Dzieci Łukasza Nowickiego to temat, który może interesować jego fanów. Choć rzadko mówi o swoim życiu prywatnym, postaraliśmy się zajrzeć za kulisy. Sprawdź, czego nie wiesz o rodzinie jednego z najbardziej znanych aktorów i prezenterów w Polsce?

łukasz nowicki dzieci

Niewiele jest takich postaci w polskim show-biznesie, które potrafią zachować prywatność. Jednym z nich jest bez wątpienia Łukasz Nowicki. Choć wszyscy znamy jego twarz z ekranów telewizorów, mało kto wie, co kryje się w głębi jego serca. Dzieci Łukasza Nowickiego zajmują w nim ważne miejsce. Chociaż nie zawsze było łatwo, teraz ma z nimi świetne relacje!

Łukasz Nowicki – dzieci. Jakie relacje łączą ich z ojcem?

Dzieci Łukasza Nowickiego pochodzą z dwóch małżeństw aktora. Mężczyzna ma ich dwójkę. To kilkuletnia córeczka oraz dorosły już syn. Łukasz Nowicki doczekał się go ze związku z Haliną Mlynkovą. Natomiast z obecną żoną, Olgą Paszkowską powitał córkę Józefinę. 

Piotr, podobnie jak znani rodzice, zdecydował się na karierę w świecie artystycznym. Czy relacje z ojcem, Łukaszem Nowickim, pomogły mu w tym? Odpowiedź może cię zaskoczyć.

Syn Łukasza Nowickiego – jak spędził dzieciństwo?

Małżeństwo z Haliną Mlynkovą było pełne miłości, zwłaszcza kiedy na świat przyszedł Piotr. Jednak jak każdy związek, miało swoje trudne momenty. Po dziesięciu latach postanowili iść swoimi drogami, co nie było łatwe dla ich syna. Łukasz Nowicki po rozwodzie próbował odbudować relację z synem, mimo że odległość dzieląca ich nie sprzyjała temu. Chłopiec zamieszkał z matką i ojczymem w Czechach. Na szczęście, z biegiem czasu, obaj dokładali wszelkich starań, by zacieśnić więzi. A w 2020 roku Halina i Piotr wrócili na stałe do Polski.

W międzyczasie Piotr rozwijał swoje pasje i zdolności. Współpracując z twórcami internetowymi, zdobywał uznanie w świecie montażu. Nawet jego ojciec, Łukasz Nowicki, przyznaje, że nie zawsze rozumie świat syna, ale mimo to go wspiera. W tym wszystkim, choć różnią ich pokolenia, pasje i doświadczenia, jedno jest pewne: miłość i wsparcie, które łączą ojca i syna.

Fot. główna: Ja Fryta via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: