Łukasz Nowicki – wzrost. Tego na pewno się nie spodziewasz!

Michał Wójtowicz

Wzrost Łukasza Nowickiego to temat, który intryguje wielu jego fanów. Jeśli należysz do ich grona, na pewno chcesz poznać odpowiedź, a także dowiedzieć się więcej o swoim ulubionym aktorze. Przeczytaj więc nasz artykuł!

łukasz nowicki wzrost

Kiedy myślimy o Łukaszu Nowickim, większość z nas widzi przed oczami uśmiechniętego prezentera popularnych programów. Jednak jego osiągnięcia są znacznie bardziej różnorodne, począwszy od aktorstwa, a kończąc na dubbingu To również bardzo przystojny mężczyzna, którego postura robi wrażenie. Jaki jest więc wzrost Łukasza Nowickiego? Sprawdź to!

Łukasz Nowicki – wzrost. Jakie są fakty?

Nie da się ukryć, że zalicza się do grona wysokich osób. Wzrost Łukasza Nowickiego to dokładnie 180 cm. Niektórzy mogą się zastanawiać, czy to wpłynęło na wybór ról w filmach, czy teatrze. W końcu może to być atutem w pewnych scenariuszach.

Kariera i życie prywatne Łukasza – co warto wiedzieć?

Nowicki to nie tylko prezenter, ale także wszechstronny artysta. Ukończył PWST w Krakowie, a później przez lata był związany z Teatrem Ateneum w Warszawie. Ciekawostką może być fakt, że jego głosem przemawia Buzz Astral z „Toy Story”. Łukasz od lat jest obecny w mediach. Jednym z jego największych osiągnięć jest prowadzenie „Pytania na śniadanie” oraz teleturniejów takich jak „Postaw na milion”.

W życiu prywatnym Łukasz jest synem aktora i lekkoatletki. Jego serce zdobyła Ola Paszkowska, którą poślubił na egzotycznej Bali. Mają razem córkę Józefinę. Natomiast z pierwszego małżeństwa z piosenkarką Haliną Mlynkovą ma pełnoletniego syna Piotra. Warto również wspomnieć, że Łukasz w 2018 roku został ambasadorem dobrej woli UNICEF. Działalność charytatywna zawsze była bliska jego sercu.

Nie ma wątpliwości, że Łukasz Nowicki to osoba wielu talentów i pasji. Teraz, znając nie tylko jego wzrost, ale i inne ciekawostki, możemy jeszcze bardziej go podziwiać.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Wężowe rozmowy – Łukasz Nowicki” via YouTube.com – Nagrody WĘŻEZobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: