Łukasz Porzuczek – majątek. Kulisy bogactwa przedsiębiorcy

Aleksandra Nabierzyńska

Jak duży jest majątek Łukasza Porzuczka? To pytanie może nurtować wiele osób, które śledzą jego poczynania na rynku biznesowym. Przeczytaj poniższy tekst, aby dowiedzieć się, jakie są źródła dochodu mężczyzny.

łukasz porzuczek majątek

Właściciel firmy saperskiej

Łukasz Porzuczek jest prezesem Grupy GeoFusion. To organizacja, która początkowo zajmowała się głównie badaniami geofizycznymi. Z czasem zmieniła swój profil i zajęła się działaniami saperskimi – przeszukiwaniem i oczyszczaniem terenów z przedmiotów wybuchowych. 

GeoFusion jest jednym z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw w Europie zajmujących się pracami saperskimi w wodzie. Zajmuje się badaniem i oczyszczaniem między innymi dna Bałtyku. Jaki jest majątek Łukasza Porzuczka? Wiadomo, że wartość jego firmy szacowana jest na około 200 milionów złotych, a według prognoz właściciela, wkrótce będzie warta 2 miliardy.

Król życia

W 2020 roku żona biznesmena Sylwia Peretti zgłosiła się do programu „Królowe życia”, gdzie dała się poznać jako miłośniczka zakupów, pasjonatka drogich marek i szybkich samochodów. Odcinki show pokazywały luksusowe życie pary oraz przygotowywania do wystawnego ślubu. Ile na niego wydali? Niektóre źródła mówią nawet o kwocie pięciocyfrowej. 

Łukasz Porzuczek – majątek

Niestety nie wiadomo, ile dokładnie wynosi majątek Łukasza Porzuczka. Biorąc jednak pod uwagę luksusy, w jakich żyje wraz z żoną, można się domyślać, że nie może narzekać na brak pieniędzy. Para mieszka w ekskluzywnej willi w Krakowie, a na swoim koncie na Instagramie często pokazuje luksusowe wakacje, zagraniczne zakupy czy okazje celebrowane prawdziwym szampanem. 

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Łukasz Porzuczek – Menadżer Innowacji 2015” via YouTube.com – kamilnieslonyZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: