Katarzyna Sokołowska – dzieci i radosne wyzwania macierzyństwa!

Kaja Nowacka

Katarzyna Sokołowska – dzieci to jej największa radość! Czy jej droga do macierzyństwa była łatwa? Poznaj historię znanej celebrytki i przeczytaj, jak radzi sobie w roli matki.

katarzyna sokołowska dzieci

Dzieci Katarzyny Sokołowskiej. Macierzyństwo po 50-tce

Znana z ekranu TV Katarzyna Sokołowska została matką w wieku 50 lat. Choć na drodze celebrytki pojawiały się liczne przeszkody, to jednak jej marzenie o dziecku w końcu się spełniło. Synek Ivo, który przyszedł na świat w lipcu 2022 roku, stał się oczkiem w głowie rodziców.

Walka o upragnione dziecko

Katarzyna nigdy nie ukrywała, że bardzo pragnie zostać matką. Proces dojścia do macierzyństwa nie był łatwy. Po utracie naturalnej ciąży i trzech próbach in vitro, celebrytka mogła w końcu cieszyć się z narodzin synka.

Relacje z synkiem Ivo

Sokołowska chętnie dzieli się swoim rodzicielskim szczęściem na Instagramie, publikując zdjęcia z synkiem Iwo. Choć jest mamą w późnym wieku, to wydaje się cieszyć każdą chwilą spędzoną z maluchem.

Choć macierzyństwo w późnym wieku to wyzwanie, Katarzyna Sokołowska podchodzi do niego z ogromnym optymizmem i radością. Dzieli się swoimi doświadczeniami, inspirując inne kobiety.

Kim jest Katarzyna Sokołowska?

Katarzyna Sokołowska to znana i ceniona reżyserka pokazów mody, która szerokiej publiczności dała się poznać jako jurorka w programie „Top Model”. Z sukcesem łączy życie zawodowe z prywatnym.Kasia tworzy piękny związek z Arturem Kozieją. To właśnie z nim przeszła przez wszystkie trudności związane z próbami posiadania dziecka i to u jego boku cieszy się macierzyństwem.

Katarzyna Sokołowska – dzieci i jej droga do macierzyństwa to historia pełna wzlotów i upadków, ale ze szczęśliwym zakończeniem. Dziś celebrytka cieszy się życiem u boku synka Iwo i partnera Artura, inspirując przy tym wiele kobiet swoją historią.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Narodziny syna zmieniły plany Kasi Sokołowskiej. Już nigdy nie zrobi… Na czym polega jej zawód?” via YouTube.com – Magazyn VIVA!Zobacz także:
Archiwum: październik 2023

Popularne wpisy: