Katarzyna Sokołowska – wykształcenie. Czy to ono jest kluczem do jej sukcesu?

Aleksandra Nabierzyńska

Jak wyglądała edukacja Katarzyny Sokołowskiej? Wykształcenie to jej duży atut! Znasz ją jako utalentowaną reżyserkę pokazów mody, ale czy wiesz, jakie studia skończyła? Nie tylko talent, ale również solidne podstawy zdecydowały o jej ścieżce kariery.

katarzyna sokołowska wykształcenie

Katarzyna Sokołowska – wykształcenie, jakie kierunki studiowała?

Sokołowska, urodzona w Lubartowie, małym miasteczku niedaleko Lublina, nie miała kompleksów związanych z pochodzeniem. Wykształcenie Katarzyny Sokołowskiej jest jej atutem! Zdecydowała się na studia w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Jak wiele osób kreatywnych, nie ograniczyła się do jednego kierunku. Jej wybór padł na reżyserię i aktorstwo. Oprócz tego zajmowała się też modelingiem.

Sokołowska nie poprzestała na tym, rozszerzając swoje kompetencje, podjęła studia na kierunkach dziennikarstwo i kulturoznawstwo. Wszystko wskazuje na to, że jej wszechstronne wykształcenie miało ogromny wpływ na obecną karierę w świecie mody.

Katarzyna Sokołowska to kobieta sukcesu!

Nie dość, że reżyseruje pokazy mody, to także jest twarzą prestiżowej marki biżuterii – APART oraz współtwórczynią własnej kolekcji obuwia dla marki Kazar. Jej kapsułowa kolekcja „Kazar X Kasia” została zaprojektowana z myślą o nowoczesnej kobiecie, która podobnie jak Katarzyna Sokołowska, radzi sobie w wielkim mieście.

Ale to nie wszystko! Kasia Sokołowska to nie tylko reżyserka i modelka, ale także uznana członkini jury popularnego programu „Top Model”. Swoją przygodę z programem rozpoczęła, reżyserując pierwsze dwa finały. Potem zasiadła w jury, zastępując Karolinę Korwin Piotrowską, i od tamtej pory stała się medialną osobowością. Bez wątpienia, Kasia Sokołowska zdobyła sympatię widzów, dzięki swojemu doświadczeniu w branży mody i charakterystycznemu podejściu do uczestników programu.

Rok 2019 przyniósł jej prestiżową nagrodę dla Kobiety Roku Glamour w kategorii Biznes. Czyżby jej wykształcenie Katarzyny Sokołowskiej i jej doświadczenie zaowocowały tak wielkimi sukcesami? Wygląda na to, że tak!

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: