Artur Kozieja – pierwsza żona i obecna partnerka

Michał Wójtowicz

Artur Kozieja – pierwsza żona. Czy wiemy, kim była? Z kim obecnie jest milioner i co ich ze sobą połączyło? Co wiemy o aktualnej wybrance Artura Koziei? Zdradzamy szczegóły związków biznesmena!

Artur Kozieja pierwsza żona

Artur Kozieja – imponująca kariera biznesmena

Pochodzący z Karpacza biznesmen Artur Kozieja ukończył studia w Akademii Dyplomatycznej w Pekinie. Poza tym kształcił się w Wharton School w Filadelfii i uzyskał tytuł MBA z finansów na Uniwersytecie Stanu Pensylwania. Po studiach przeniósł się do Londynu. Mówi w czterech językach – po polsku, angielsku, chińsku i rosyjsku. Przez wiele lat zajmował się inwestycjami na zagranicznych rynkach. W 2017 zdecydował się odejść z bankowości, wrócił do ojczystego kraju i zajął się branżą hotelarską. Obecnie jest właścicielem kilku luksusowych hoteli i pensjonatów.

Artur Kozieja – pierwsza żona

Znamy już historię kariery biznesmena, teraz zajmijmy się pytaniem – z kim jest w związku Artur Kozieja? Pierwsza żona nie jest znana. Wiemy jedynie, że wspólnie mają dwie córki bliźniaczki Julię i Victorię urodzone w 2003 roku. Bliźniaczki uczą się w Londynie, gdzie uczęszczają do prywatnych szkół dla dziewcząt.

Artur Kozieja – obecna partnerka 

Obecna partnerka Artura to Katarzyna Sokołowska, reżyserka pokazów mody i jurorka programu „Top Model”. Milioner dostrzegł ją na przyjęciu w Warszawie i od razu postanowił zaaranżować z nią spotkanie za pomocą wspólnej znajomej. Artura już podczas pierwszej rozmowy ujęło, że Katarzyna jest po prostu sobą i nikogo nie udaje, z kolei ona od razu poczuła, że nadają na tych samych falach. Uważa, że w związku partnerzy powinni obydwoje czuć się wartościowo, więc ważne jest, żeby być w pewnym stopniu niezależnym. Zdaniem reżyserki para powinna mieć swoje światy, ale też punkty styczne. Arturowi spodobało się także to, że jego obecna wybranka szybko nawiązała dobry kontakt z jego nastoletnimi córkami z pierwszego małżeństwa.

Parę łączy miłość do podróży, koni i sztuki, a do tego wspólnie działają na polu zawodowym w branży hotelarskiej. Artur tworzy projekty hoteli, a Kasia podsuwa mu artystyczne inspiracje. O ich związku zrobiło się głośno w mediach, kiedy Katarzyna Sokołowska ujawniła, że będą mieli razem dziecko.

Fot. Główne: Zrzut Ekranu z YouTube „Kim jest Artur Kozieja, partner Katarzyny Sokołowskiej i PRZYSZŁY OJCIEC jej dziecka” (GWIAZDY)Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: