Krystyna Giżowska – pierwszy mąż, miłość jej życia

Aleksandra Nabierzyńska

Krystyna Giżowska – pierwszy mąż piosenkarki, jak sama wspomina, był miłością jej życia. Niestety niedawno zmarł. Dowiedz się, co pomaga artystce przetrwać tę tragedię.

krystyna giżowska pierwszy mąż

Opowiadamy o życiu prywatnym popularnych osób, takich jak Krystyna Giżowska. Pierwszy mąż artystki zmarł jakiś czas temu, co było dla niej wielkim ciosem. W szczerym wywiadzie wyjawiła, co pomaga jej iść do przodu mimo tragedii i w czym tkwił sekret ich udanego związku.

Kariera Krystyny Giżowskiej

Pochodząca z Wałbrzycha polska piosenkarka Krystyna Giżowska rozpoczęła swoją karierę na przełomie lat 60. i 70. Mimo że początkowo za występy otrzymywała bardzo małe wynagrodzenie, nie zrezygnowała z kariery wokalistki. Popularność przyniosły jej piosenki „Złote obrączki”, „Nie było ciebie tyle lat” i „Przeżyłam z tobą tyle lat”. Koncertowała nie tylko w Polsce, ale też w USA, Kanadzie, Rosji i Francji. W ostatnim czasie zaczęła się pojawiać w wielu programach TVP.

Krystyna Giżowska – pierwszy mąż

Wiele osób chce znać życie prywatne postaci takich jak Krystyna Giżowska. Pierwszy mąż piosenkarki to Wojciech Olejnik, muzyk, autor piosenek i realizator dźwięku. Spędzili razem prawie 40 lat, ale jak wspomina artystka, cały czas uczyli się być ze sobą. Gdy spotykały ich problemy, starali się wspólnie je pokonać. Tworzyli bardzo zgraną parę i dzielili się wszystkimi obowiązkami. Niestety wokalistkę niedawno spotkała tragedia, o której na początku nie chciała nawet mówić. W 2021 roku w wieku 74 lat jej ukochany mąż zmarł. Był dla niej ogromnym wsparciem zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym, bo był jej menedżerem. Trudno było jej się pogodzić ze stratą męża, ale praca pomogła zająć jej myśli czymś innym. Spotkała na swojej drodze człowieka, który pomógł jej w działaniach na ścieżce kariery muzycznej, dzięki czemu łatwiej jej znieść tę tragedię. Jak wyznała w wywiadzie, w pokoju stoi ich wspólne zdjęcie, na które czasem patrzy i mówi do męża, tak jakby był obok.

Fot. główne: Marek Jurkiewicz via Wikipedia, CC BY 2.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: