Dominika Gawęda – pierwszy mąż, z którym jest do dziś

Aleksandra Nabierzyńska

Dominika Gawęda – pierwszy mąż bardzo ją kocha i dodaje jej skrzydeł. Kim jest wybranek artystki? Dowiedz się z naszego artykułu.

dominika gawęda pierwszy mąż

Dominika Gawęda – pierwszy mąż Maciej, muzyk i członek zespołu Pectus uwielbia jej charakter. Związek dodaje im energii i dzięki niemu czują inspiracje do tworzenia nowych rzeczy. Przeczytaj, co jeszcze Dominika wyjawia o ich małżeństwie.

Dominika Gawęda – pierwszy mąż. Małżeństwo dodaje jej skrzydeł!

Dominika Gawęda większości osób znana jest jako wokalistka zespołu Blue Café. Brała udział w kilku popularnych programach telewizyjnych, między innymi Droga do Gwiazd, Szansa na Sukces oraz Idol. W 2012 roku nominację do Superjedynki w kategorii SuperArtystka otrzymała właśnie Dominika Gawęda. Pierwszy mąż artystki to Maciej Szczepaniak, gitarzysta zespołu Pectus. Para pobrała się 29 lipca 2017 roku. Pana Młoda w dniu ślubu miała na sobie piękną delikatną i zwiewną sukienkę, a Pan Młody elegancki, czarny garnitur. Ceremonia odbyła się jedynie w gronie najbliższych.

Co Dominika Gawęda sądzi o małżeństwie i czy zamierza mieć dzieci?

Jak wyjawiła Dominika Gawęda, małżeństwo dodaje jej skrzydeł. Nic dziwnego, że związek daje jej tyle radość, bo jak sama mówi, mąż ją kocha i uwielbia jej charakter. Dzięki niemu ma mnóstwo energii oraz czuje się zainspirowana i natchniona do tego, aby jeszcze więcej tworzyć. To dobra wiadomość dla jej fanów, bo zdarza się, że artyści po ślubie tracą, przynajmniej na jakiś czas swoją wenę, albo usuwają się w cień, bo chcą poświęcić się rodzinie. 

Po pewnej imprezie, na której artystka unikała alkoholu, pojawiły się plotki, że jest w ciąży. Jednak zostały one szybko zdementowane. Para nie ma jeszcze dzieci, ale planuje je mieć w przyszłości. Dominika uważa, że już jest na nie gotowa. Co więcej, wyznała, że perspektywa macierzyństwa jest dla niej fascynująca. Trzymamy kciuki, aby jej marzenia o powiększeniu rodziny się spełniły!

Fot. główne: Kamil Dziuba via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: luty 2023

Popularne wpisy: