Anna Jurksztowicz – pierwszy mąż i bolesny rozwód. Poznaj historię ich miłości

Aleksandra Nabierzyńska

Anna Jurksztowicz – pierwszy mąż piosenkarki to muzyk, którego poznała w pracy. Mimo wspólnej pasji para rozwodzi się po 35 latach związku.

anna jurksztowicz pierwszy mąż

Chcesz poznać życie prywatne znanych osób, takich jak Anna Jurksztowicz? Pierwszy mąż piosenkarki to muzyk, z którym ma dwójkę dzieci. Kiedy przyszły na świat, Anna zajęła się domem i wspierała karierę męża. Wyjaśniamy, czy są jeszcze ze sobą.

Życie prywatne i kariera Anny Jurksztowicz

Anna Jurksztowicz to piosenkarka, producentka muzyczna i autorka piosenek. Urodziła się w 1963 roku w Szczecinie. Zaczęła śpiewać w zespole już w wieku 12 lat i ukończyła szkołę muzyczną. W 1995 roku opuściła Szczecin, żeby mieszkać w Warszawie, a po jakimś czasie zbudowała dom pod lasem, niedaleko stolicy. Anna pasjonuje się nie tylko muzyką, kocha też gotować. Prowadzi blog kulinarny i napisała książkę kucharską.

Anna Jurksztowicz – pierwszy mąż Krzesimir

Pierwszy mąż piosenkarki to muzyk Krzesimir Dębski. Poznali się w pracy w 1985 roku. Krzesimir pisał dla niej piosenki. Anna nie była jego pierwszą żoną. Krzesimir z pierwszego małżeństwa miał syna Tolisława i córkę Dobromiłę. Po dziesięciu latach zalegalizowali swój związek i w 1995 roku się pobrali. Mają wspólnie dwójkę dzieci – syna Radzimira i córkę Marię. Syn poszedł w ślady rodziców i związał swoją przyszłość z muzyką. Ukończył Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina w Warszawie oraz Uniwersytet Kalifornijski w Los Angeles. Obecnie jest dyrygentem, producentem muzycznym i kompozytorem. Córka Maria również skończyła szkołę muzyczną, ale została adwokatem. Po urodzeniu dzieci Anna na jakiś czas odsunęła swoją karierę na boczny tor, żeby zająć się rodziną. W tym czasie podjęła studia prawnicze, założyła wydawnictwo muzyczne i wspierała twórczość swojego męża.

Anna Jurksztowicz – bolesny rozwód

Niestety po ponad 36 latach związku ich małżeństwo się rozpadło, a do sądu trafił wniosek o rozwód. Piosenkarka była poruszona, gdy wychodziła z sali sądowej, na zdjęciach, które ukazały się w internecie, było widać, że płakała. W prasie podali sprzeczne informacje odnośnie do tego, kto złożył pozew o rozwód, wiadomo jednak, że para była w separacji co najmniej od dwóch lat. Anna uważa, że to Krzesimir jest winny rozpadu ich małżeństwa. Po raz pierwszy zjawili się w sali rozpraw w marcu 2022 roku. Jak wiemy od przyjaciół Anny, piosenkarka jest załamana rozwodem i tym, że sprawa trwa tak długo.

Fot. główne: Wojciech Olszanka – od osoby ze zdjęcia via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: