Ania Rusowicz – wzrost. Zobacz, jak wpłynął na karierę gwiazdy!

Kaja Nowacka

Zastanawiasz się, ile naprawdę mierzy Ania Rusowicz? Poznaj prawdziwy wzrost piosenkarki i dowiedz się, jak wpłynął na jej życie zawodowe i prywatne!

ania rusowicz – wzrost

Ania Rusowicz: oto jej prawdziwy wzrost!

Ania Rusowicz, znana polska piosenkarka, ma 177 cm wzrostu. Jej wzrost jest jednak tylko jednym z elementów, które uczyniły ją jedną z rozpoznawalnych postaci polskiej sceny muzycznej.

Kariera muzyczna Ani Rusowicz – sukces za sukcesem!

Ania Rusowicz rozpoczęła swoją muzyczną karierę, gdy związała się z zespołem Dezire, z którym wydała album pt. Pięć smaków. Następnie wspólnie z mężem, Hubertem Gasiulem, założyła zespół IKA i uczestniczyła w polskich selekcjach do Konkursu Piosenki Eurowizji.

Ania zaistniała również jako solistka, występując na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu i wydając albumy solowe takie jak Mój Big–Bit czy Przebudzenie. W 2022 roku wzięła udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, zajmując trzecie miejsce.

Ania Rusowicz: hołdy dla muzycznych legend!

Rusowicz wielokrotnie sięgała do repertuaru innych wykonawców, szczególnie z lat 60. i 70. Wykonywała utwory Led Zeppelin, Jefferson Airplane czy Deep Purple, co zaowocowało wydaniem albumu koncertowego Flower Power.

Życie prywatne Ani Rusowicz – szczęśliwa żona i matka

Ania Rusowicz jest żoną Huberta Gasiula, z którym ma syna, Tytusa. Życie prywatne piosenkarki zdaje się wypełnione miłością i szczęściem, co przekłada się na jej karierę muzyczną.

Fot. Ralf Lotys via Wikipedia, CC BY 4.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: