Anna Mucha – wzrost: odkrywamy wysokość polskiej aktorki!

Kaja Nowacka

Jesteś ciekawy, ile wynosi wzrost Anny Muchy? Zajrzyj do naszego artykułu, gdzie ujawniamy tę tajemnicę oraz opisujemy jej barwną karierę w przemyśle filmowym!

uśmiechnięta anna mucha w czapcę

Anna Mucha – wzrost gwiazdy na miarę

Ile wynosi wzrost Anny Muchy? Znana polska aktorka, prezenterka i modelka może się pochwalić 165 cm wzrostu.

Anna Mucha: dzieciństwo, filmy i seriale

Anna Mucha, urodzona w Warszawie, zaczęła swoją karierę aktorską już w przedszkolu. Jej pierwszym filmem był „Korczak” w reżyserii Andrzeja Wajdy. Wystąpiła także w wielu innych filmach i serialach, takich jak „Lista Schindlera” czy „M jak Miłość”.

W trakcie swojej kariery Anna Mucha zagrała w różnych produkcjach, takich jak „Panna Nikt”, „Młode Wilki ½” czy „Chłopaki nie płaczą”. Wystąpiła również w kilku sztukach Teatru Telewizji oraz zagrała w 40. odcinku popularnego serialu „Na dobre i na złe”.

Anna Mucha – dubbing i telewizja

Mucha użyczyła swojego głosu w kilku filmach animowanych, takich jak „Disco robaczki” czy „Roma barbarzyńca”. W 2010 roku podjęła się dubbingu gry komputerowej „TV Superstars”.

Poza aktorstwem Anna Mucha uczestniczyła w wielu programach telewizyjnych, takich jak „Jak oni śpiewają?” czy „Taniec z Gwiazdami”. Była również jurorką w 5. edycji „You can dance. Po prostu Tańcz!”.

Anna Mucha prowadzi dwa blogi, związane z tematyką macierzyństwa oraz aktywnie uczestniczy w kampaniach reklamowych. Zadebiutowała również jako pisarka i pojawiła się na okładce magazynu „Playboy”.

Fot. Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: