Anna Maria Sieklucka – wzrost: odkryj sekrety gwiazdy „365 dni”!

Kaja Nowacka

Jak wysoka jest Anna Maria Sieklucka? Odkryj szczegóły na temat wzrostu popularnej aktorki z filmu "365 dni" oraz poznaj jej życiorys i osiągnięcia.

anna maria sieklucka wzrost

Wzrost Anny Marii Siekluckiej – odpowiedź

Anna Maria Sieklucka ma 160 cm wzrostu. Aktorka zdobyła rozgłos dzięki roli Laury Biel w kontrowersyjnym filmie „365 dni”.

Ciekawostki z życia gwiazdy „365 dni”

Anna Maria Sieklucka to córka prawnika Jerzego Antoniego Siekluckiego. Aktorka ukończyła studia na Wydziale Lalkarskim we Wrocławiu Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie w 2018 roku.

 Sieklucka debiutowała w 2019 roku, występując gościnnie w 753. odcinku serialu „Na dobre i na złe”. Jednak sławę przyniosła jej rola Laury Biel w filmie „365 dni” (2020), ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej.

Wiosną 2021 Anna Maria wzięła udział w 14. edycji programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, gdzie zajęła siódme miejsce. W 2022 roku premierę miały kolejne części filmu „365 dni”: „365 dni: Ten dzień” i „Kolejne 365 dni”, w których aktorka ponownie wcieliła się w rolę Laury.

W życiu prywatnym Anna Maria jest związana z reżyserem teatralnym Łukaszem Witt–Michałowskim. Aktorka posługuje się czterema językami: polskim, angielskim, francuskim i niemieckim.

Fot. Magdalena Pieczonka via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: