Jessica Biel – pochodzenie słynnej aktorki. Fakty

Aleksandra Nabierzyńska

Jessica Biel – pochodzenie tej znanej aktorki zaskakuje wielu! Przygotowaliśmy dla ciebie nieznane fakty z życia tej hollywoodzkiej gwiazdy. Czy jesteś ciekaw? Czytaj dalej!

jessica biel pochodzenie

Urodzona w sercu Ameryki – pochodzenie Jessiki Biel

Jessica Biel pochodzi z miasteczka Ely w stanie Minnesota w USA. Nie zawsze marzyła o wielkiej karierze. Jej rodzicami są Kimberly i Jon Biel, ma także młodszego brata Justina, który przyszedł na świat w 1985 roku.

Jessica Biel, choć dzisiaj znamy ją jako wielką gwiazdę Hollywood, swoje początki miała w małym miasteczku w sercu USA. W wieku dwunastu lat przeniosła się do Los Angeles, miejsca, które stało się dla niej nowym domem i otworzyło jej drogę do wielkiej kariery.

Wzloty i upadki – rola w „Siódmym niebie”

Jessica Biel – pochodzenie z małego miasta nie przeszkodziło jej w osiągnięciu sukcesu w wielkim świecie Hollywood. W wieku zaledwie czternastu lat zaczęła występować jako Mary Camden w popularnym serialu „Siódme niebo”. Dzięki tej roli, za którą była nawet nominowana do nagrody Young Artist Award, Jessica zyskała uznanie zarówno krytyków, jak i publiczności.

Zdobywszy rozgłos dzięki serialowi „Siódme niebo”, Jessica zaczęła pojawiać się na wielkim ekranie. Jej pierwsza znacząca rola filmowa to Allie w filmie „Przyjadę do domu na święta”, gdzie partnerowała Jonathanowi Taylorowi Thomasowi. Wielkim przełomem w jej karierze okazała się rola Tenley Parrish w romantycznej komedii „Letnia przygoda”, gdzie zagrała dziewczynę z wyższych sfer zakochaną w chłopaku z innej klasy społecznej.

Fot. Georges Biard via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: