Anna Maria Sieklucka – czy ma męża? Informacje o życiu prywatnym aktorki

Aleksandra Nabierzyńska

Anna Maria Sieklucka – czy ma męża? To aktorka, która wcieliła się w rolę Laury w firmie,,365 dni" powstałym na podstawie kontrowersyjnej powieści Blanki Lipińskiej. Czy ma partnera? Czy jest nim może Michele Morrone? Dowiedz się!

Anna-Maria Sieklucka

Anna Maria Sieklucka jest dość młodą postacią w show-biznesie. Zyskała popularność dzięki filmowi ,,365 dni”. Tuż po jego premierze wiele osób zaczęło się zastanawiać, jakie życie prywatne ma Anna Maria Sieklucka. Czy ma męża lub chłopaka? Niektórzy podejrzewali, że jej drugą połówką może być Michele Morrone, czyli włoski model, który także stał się popularny dzięki roli we wspomnianej ekranizacji. Przeczytaj i sprawdź, czy Anna Maria Sieklucka jest w związku.

Anna Maria Sieklucka – czy ma męża lub chłopaka?

Jedną z gwiazd, które szczególnie mocno chronią swoją prywatność, jest Anna Maria Sieklucka. Czy ma męża? Mogłoby się wydawać, że informacje na ten temat są nieznane, aczkolwiek pewien czas temu odtwórczyni roli Laury w filmie ,,365 dni” opublikowała na Instagramie zdjęcie, dzięki któremu wiemy, że jest w związku. Od wielu lat jej partnerem jest Łukasz Witt-Michałowski, który jest reżyserem teatralnym i jest od niej o 18 lat starszy. Choć aktorka pokazała swojego partnera, to jednak dodała, że więcej już tego nie zrobi. Obydwoje urodzili się w Lublinie i łączy ich wspólna pasja do teatru.

Kim jest Anna Maria Sieklucka?

Anna Maria Sieklucka to aktorka i piosenkarka, która urodziła się 31 maja 1992 roku w Lublinie. Aktualnie mieszka w Warszawie. Rolę Laury w filmie Blanki Lipińskiej udało się jej zdobyć poprzez casting. Na jej koncie można znaleźć m.in. występ w serialu ,,Na dobre i na złe”, a także epizody na deskach teatru. Choć nie da się ukryć, że największą popularność przyniosła jej rola w filmie ,,365 dni”.

Jedną z aktorek, która ma rzeszę fanów i nieustannie stara się mieć z nimi kontakt za pośrednictwem mediów społecznościowych, jest Anna Maria Sieklucka. Czy ma męża? Nie ma, ale wiesz już, że jest w stałym związku, zatem jej serce jest już zajęte.

Fot. Główne: Magdalena Pieczonka – Lekki makijaż na dzień w kilku krokach / Light everyday make-up | ANNA-MARIA SIEKLUCKA x PIECZONKA via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: grudzień 2022

Popularne wpisy: