Anna Lewandowska – wzrost. Gwiazda sportu odsłania tajemnice!

Jak wysoka jest Anna Lewandowska? Zaskakujące fakty o słynnej sportswoman, które z pewnością cię zainteresują. Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej!
anna lewandowska wzrost

Anna Lewandowska – wzrost celebrytki

Anna Lewandowska ma 168 cm wzrostu. Ta słynna sportswoman może się pochwalić imponującym dorobkiem zawodowym i niezwykłymi osiągnięciami.

Kariera sportowa i edukacja Anny Lewandowskiej

Pasja Anny do karate rozpoczęła się, gdy miała 11 lat. Zdobyła wiele medali zarówno na Mistrzostwach Europy, jak i Mistrzostwach Świata. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.

Lewandowska zdobyła łącznie 38 medali na zawodach rangi krajowej i międzynarodowej. Jej kolekcja obejmuje 30 medali mistrzostw Polski, 6 medali mistrzostw Europy oraz 3 medale mistrzostw świata.

Projekty sportowe i żywieniowe Anny Lewandowskiej

Anna Lewandowska prowadzi bloga Healthy Plan by Ann, na którym udziela porad sportowych i żywieniowych. Wydała także książki i płyty DVD z ćwiczeniami, pomagając innym w dążeniu do zdrowego stylu życia.

Lewandowska stworzyła również markę Foods by Ann, która oferuje zdrowe przekąski, suplementy i akcesoria kuchenne. Zajmuje się też produkcją kosmetyków do pielęgnacji pod marką Phlov.

Pozostałe osiągnięcia Anny Lewandowskiej

Anna jest prezesem Olimpiad Specjalnych Polska oraz właścicielką bloga Baby by Ann. W 2019 roku zdobyła nagrodę #Hashtag Roku w kategorii Osoba Publiczna aktywna w sieci na festiwalu See Bloggers.

Fot. Ja Fryta via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Zobacz też:  Xayoo – wzrost: ile centymetrów ma gwiazda Twitcha?
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też