Henry Tadeusz Farrell zrobił show na oscarowej gali! Zobacz film

Aleksandra Nabierzyńska

Henry Tadeusz Farrell jest synem Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella. To właśnie 13-latek stał się odkryciem wczorajszej gali Oscarowej. Dlaczego zrobiło się o nim tak głośno? Czytaj dalej!

henry tadeusz farrell

Colin Farrell poznał się z polską aktorką w 2009 roku na planie filmu „Ondine”. Związek Bachledy-Curuś z amerykańską gwiazdą przetrwał zaledwie dwa lata, jednak oboje zdecydowali się nie prać publicznie swoich brudów i wypowiadają się o sobie w samych superlatywach. Po raz pierwszy jednak mieliśmy okazję zobaczyć ich syna. Henry Tadeusz Farrell pojawił się na gali wraz ze swoim ojcem.

Co Henry Tadeusz Farrell robił na oscarowej gali?

Nastolatek w trakcie gali rozmawiał z jednym z portali zajmujących się życiem celebrytów. Wszystkich zaskoczyło to, jak swobodnie czuje się już teraz na salonach. Wygląda na to, że może go czekać równie bogata kariera, jak jego rodziców. Choć do tej pory zarówno Collin Farrell jak i Alicja Bachleda Curuś nie pokazywali wizerunku swojego dziecka, jego debiut w trakcie 95. gali wręczenia Oscarów okazał się niezwykle głośny.

Ojciec chce go ustrzec przed aktorstwem

Bachleda-Curuś mówiła już o tym, że to ojciec Henry’ego Tadeusza Farrella chce ustrzec go przed aktorstwem. Widocznie jednak para zmieniła nieco podejście. Polska aktorka przyznaje, że jej syn ma „dryg” do tego zawodu. Obecnie Henry Tadeusz Farrell uczy się w Campbell Hall School na północy Hollywood. Uczy się między innymi śpiewu i tańca.

Na oscarowej gali chłopak przykuł uwagę fotoreporterów. Pytany przez dziennikarzy o to, czy jego ojciec jest twardy i wymagający, Henry Tadeusz Farrell zaprzeczył i dodał, że aktor „z całą pewnością jest miły”. Media obiegło też zdjęcie, na którym Henry Tadeusz Farrell rozmawia z Nicole Kidman. Aktorka jest czymś wyraźnie zaskoczona!

Fot. główne: Zrzut ekranu z filmu „Oscars 2023: Colin Farrell’s Son Henry Says He’s a NICE Dad (Exclusive)” via Youtube.com (extratv)

za:film.wp.pl,plejada.pl,pudelek.pl,rmf24.plZobacz także:
Archiwum: marzec 2023

Popularne wpisy: