Robert El Gendy – pochodzenie. Z pogranicza dwóch światów

Aleksandra Nabierzyńska

Robert El Gendy – pochodzenie tego utalentowanego młodego człowieka to wędrówka między dwoma kulturami. Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, skąd wziął się ten niewątpliwy talent?

Skąd pochodzi Robert El Gendy?

Robert El Gendy – pochodzenie tego celebryty zaskakuje! Ma on korzenie egipsko-polskie. W Kairze, gdzie przyszedł na świat, zaczął formować się jego wyjątkowy styl. Jego ojciec to rdzenny Egipcjanin.

Mimo że początkowe lata swojego życia spędził w Kairze, to ostatecznie jego drogi życiowe prowadziły go do Polski. To tu zdecydował się osiedlić wraz z matką.

Robert El Gendy – związki z Telewizją Polską

Zanim Robert El Gendy stał się jedną z twarzy „Pytania na Śniadanie”, jego kariera dziennikarska rozkwitła w obszarze sportu. W Telewizji Polskiej zajmował się relacjami z tak prestiżowych wydarzeń jak NBA czy Rajd Dakar. Został jednak powszechnie rozpoznawalny w 2018 roku, kiedy dołączył do zespołu „Pytanie na Śniadanie”, w którym to zaskarbił sobie sympatię widzów.

Żona Roberta El Gendy’ego

Życie prywatne Roberta El Gendy jest równie fascynujące jak jego pochodzenie. Jego żoną jest Agata, urocza brunetka. Mają razem trzech synów – Maćka, Kuby i Oliwiera. Jego zainteresowania i rodzinne chwile można podglądać na jego profilu na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 25 tysięcy osób. 

Chociaż Robert El Gendy pochodzenie ma dość egzotyczne, to czuje się Polakiem, a jego osiągnięcia i historia pokazują, że można łączyć kultury w harmonijnym, twórczym życiu.Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: