Robert Michalski – majątek zawodowego handlarza. Ile wynosi?

Michał Wójtowicz

Oglądasz program z udziałem Roberta Michalskiego? Majątek przedsiębiorcy i gwiazdy show „Zawodowi handlarze” to coś, co budzi zrozumiałe zaciekawienie. Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj nasz artykuł!

Robert Michalski – majątek. Co wiemy?

Majątek Roberta Michalskiego interesuje nie tylko fanów programu „Zawodowi handlarze”. Wiele osób zastanawia się, ile udało się zgromadzić przedsiębiorcy. Mężczyzna dba o swoją prywatność i nie informuje publicznie o swoich zarobkach. Możemy jednak założyć, że te nie są małe. Na jego konto wpływa bowiem wynagrodzenie za udział w show TVN Turbo, a nie jest to jedyne źródło dochodu Michalskiego.

Biznes Roberta Michalskiego

Występy telewizyjne to tylko wycinek zawodowego życia Roberta! Na majątek Roberta Michalskiego wpływa przede wszystkim jego główny biznes, czyli firma Stradale Classics. Przedsiębiorstwo zajmuje się pozyskiwaniem klasycznych aut z całego świata. W obszarze zainteresowań znajdują się zarówno oldtimery, jak i nowsze modele. Samochody muszą się jednak czymś wyróżniać i mieć status kultowych pojazdów.

Biorąc pod uwagę ten obszar zainteresowania Roberta Michalskiego, trudno się dziwić, że uzyskał angaż to popularnego programu motoryzacyjnego!Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: