Robert Karaś – waga. Co kryje się za tą idealną sylwetką?

Kaja Nowacka

Waga Roberta Karasia to temat, który od zawsze budzi ciekawość. Co stoi za nieskazitelną posturą tego sportowca? Aby odnosić sukcesy sportowe, musiał zbudować odpowiednią masę oraz muskulaturę.

robert karaś waga

Zastanawialiście się kiedyś, co kryje się pod błyszczącymi mięśniami sportowców? Jaką cenę płacą za swoją sylwetkę? Poznajcie nieco bliżej historię Roberta Karasia, polskiego mistrza triathlonu. W artykule odpowiadamy między innymi na pytanie o wagę Roberta Karasia.

Robert Karaś – waga. Ile naprawdę waży sportowiec?

Choć na pierwszy rzut oka jego sylwetka wydaje się być wyrzeźbiona w skale, sportowiec nie jest cięższy niż przeciętny człowiek. Waga Roberta Karasia oscyluje w granicach 65-70 kilogramów. Ale to, co jest naprawdę imponujące, to fakt, że na jego ciele nie ma ani śladu tłuszczu. Tylko mięśnie, które były budowane latami ciężkiej pracy.

Warto wspomnieć, że zależy ona również od wyzwań sportowych. Przed jedną z walk MMA musiał nieco przybrać na wadze, by dorównać cięższemu przeciwnikowi.

Kim jest Robert Karaś poza światem sportu?

Niewielu wie, że Robert urodził się w 1988 roku w Elblągu. Choć jest znany przede wszystkim jako triathlonista, to jego pasje sięgają znacznie dalej. To nie tylko mistrz i rekordzista świata w Ultra Triathlonie. Jego osiągnięcia na dystansie dziesięciokrotnego, potrójnego czy podwójnego Ironmana wzbudzają podziw na całym świecie.

Lecz Robert nie zadowala się jedynie sportami wytrzymałościowymi. Bierze udział nawet w walkach MMA, co pokazuje, jak wszechstronny i nieprzewidywalny potrafi być. Jego determinacja i pasja do sportu sprawiają, że jest jednym z najbardziej inspirujących sportowców swojego pokolenia.

Nie ma wątpliwości, że Robert Karaś to prawdziwa legenda sportu. Jego sukcesy na polu triathlonu i nie tylko, świadczą o niezwykłej determinacji oraz dyscyplinie. Nie można jednak przemilczeć afery dopingowej z jego udziałem, która może przekreślić jego ostatnie dokonania i wykluczyć ze startów.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Robert Karaś i jego wskazówki na pozyskanie sponsora” via YouTube.com – Pływacki BiznesZobacz także:
Archiwum: wrzesień 2023

Popularne wpisy: