Oleg Astakhov – pochodzenie. Tak spełnił swój amerykański sen!

Michał Wójtowicz

Co wiemy o Olegu Astakhovie? Pochodzenie artysty dla niektórych jest oczywiste, inni na pewno będą zaskoczeni! W końcu jest jednym z popularniejszych tancerzy w Stanach Zjednoczonych.

oleg astakhov pochodzenie

Oleg Astakhov – pochodzenie. Skąd przyjechał do Hollywood?

Ten tancerz jest niesamowicie barwną osobowością! Jaka była historia Olega Astakhova? Pochodzenie mężczyzny nie jest dużą tajemnicą. Wrodził się 17 kwietnia 1982 roku w średniej wielkości ukraińskim mieście Łuck. W młodości – jeszcze jako dziecko – zaczął z powodzeniem tańczyć, zdobywając wiele tytułów narodowych w Ukrainie.

Droga do sławy – z Łucka do Hollywood!

Niektórzy zastanawiają się, jak wyglądała droga do sławy Olega Astakhova. Pochodzenie mogło utrudnić mu podbój światowych parkietów. Zanim stał się międzynarodową gwiazdą tańca, ukończył szkołę w rodzinnym Łucku, a później rozpoczął studia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Jednak to nie nauka, a taniec był tym, co naprawdę go pociągało.

Astakhov zdobył sympatię publiczności jako uczestnik czwartej edycji popularnego w Polsce reality show „Bar”. Choć nie dotarł do finału, zyskał grono wiernych fanów, którzy do dziś pamiętają go z tego programu.

Oleg Astakhov i sukcesy za oceanem

Astakhov stał się sławny, kiedy jego filmiki z lekcjami tańca zaczęły zdobywać miliony wyświetleń na Instagramie, YouTube i TikToku. Niektóre z nich przekroczyły nawet 46 milionów odsłon! Dzięki temu Oleg miał okazję pracować i uczyć takie gwiazdy jak Selena Gomez, Gwyneth Paltrow czy Ariana Grande. Ma własne szkoły tańca – świetnie radzi sobie w biznesie. Prywatne lekcje tańca u Olega kosztują aż 500 dolarów za 45-minutową sesję!

Fot. zrzut ekranu z filmu „Cha Cha tutorial for beginners by Oleg Astakhov – Spot Turn” via YouTube.com – Oleg AstakhovZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: