Sanah – pochodzenie. Ścieżka muzyczna Sanah

Aleksandra Nabierzyńska

Sanah – pochodzenie tej wspaniałej artystki to historia o determinacji, talentu i nieustępliwości. Odkryjmy razem niezwykły świat Sanah: od jej dzieciństwa aż do osiągnięcia statusu ikony polskiego popu.

sanah pochodzenie

Młodość oraz pochodzenie Sanah

Pochodzenie Sanah nie jest tajemnicą! Urodziła się w Warszawie 2 września 1997 roku. Prawdziwe imię tej niezwykłej artystki to Zuzanna Irena Grabowska. Sanah dorastała w Starych Babicach, z sześciorgiem rodzeństwa. 

Muzyczna droga Sanah rozpoczęła się już w wieku sześciu lat, kiedy to rozpoczęła naukę gry na skrzypcach, a później na fortepianie. 

Początki kariery muzycznej Sanah

Pochodzenie kariery muzycznej Sanah jest tak zróżnicowane, jak sama artystka. Pierwszym etapem były liczne wystąpienia w programach takich jak „The Voice of Poland” czy „Got Talent”. W 2014 roku zaczęła publikować swoje utwory na YouTube i Periscope jako Zuzia Jurczak. 

Po podpisaniu kontraktu z wytwórnią Magic Records wszystkie wcześniejsze piosenki zostały usunięte z YouTube’a. 

Rozkwit kariery muzycznej

Kariera Sanah nabrała tempa, kiedy zaczęła występować publicznie. Jej pierwszym publicznym wystąpieniem był udział w Tedx Talks. Od tego czasu osiągała kolejne sukcesy, a także brała udział w wielu festiwalach muzycznych.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „sanah – Marcepan” via YouTube.com – sanahZobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: