Zuzanna Jurczak – rodzice wokalistki. Kim są?

Zuzanna Jurczak – rodzice polskiej wokalistki są również uzdolnieni muzycznie. Sanah miłość do tworzenia odziedziczyła po swojej mamie. Sprawdź, kim są i jakie mają zainteresowania.
Zuzanna Jurczak rodzice

Kariera Sanah nabiera rozpędu, a co za tym idzie, rzesza jej fanów wciąż się powiększa. Chcą oni znać jak najwięcej szczegółów z jej życia prywatnego oraz dowiedzieć się, czym jeszcze interesuje się Zuzanna Jurczak. Rodzice wokalistki pojawiają się w jednym z teledysków, co wzbudziło spore zdumienie fanów. Bardzo chcieli, by zdradziła im bliżej, kim są i czym zajmują się jej rodzice.

Zuzanna Jurczak – rodzice. Co o nich wiadomo?

Rosnąca popularność Sanah sprawia, że fani chcą poznać jej rodzinę. O rodzicach Zuzanny Jurczak wiadomo niewiele, a oni sami nie udzielają się zbytnio w mediach społecznościowych. Wiemy, że mama wokalistki Irena Jurczak jest z wykształcenia weterynarzem. Jak wspomina sama artysta, jej mama jest również uzdolniona artystycznie. Gra na gitarze i śpiewa, a co najważniejsze jest samoukiem. O ojcu Sanah wiadomo niewiele. Wokalistka podkreśla, że tata był jej pierwszym fanem i zawsze wierzył w jej talent. W każdej chwili mogła liczyć na jego wsparcie.

Zuzanna Jurczak – rodzice w teledysku artystki

Rodzice Zuzanny Jurczak chronią swoja prywatność, jednak ciekawscy fani mogą zobaczyć, jak wyglądali w młodości. Rodzice Sanah są głównymi bohaterami teledysku do utworu „ten Stan”. Wideoklip powstał na bazie nagrania z hucznego przyjęcia weselnego jej rodziców, na którym uwieczniono ten ważny moment. Fani doszukali się znaków świadczących, że rodzice brali ślub w nurcie neokatechumenalnym. Sama artystka nie wspomina nic na temat swojego wyznania.

Zuzanna Jurczak znana wszystkim jako Sanah to popularna wokalistka tworząca w nurcie indian pop. Urodziła się 2 września 1997 roku w Warszawie. Od dziecka interesowała się muzyka i śpiewem, ukończyła Uniwersytet Muzyczny i. Fryderyka Chopina, gra na skrzypcach i pianinie. Pierwsze teksty pisała, mając 11-12 lat. Dzięki prowadzonemu na YouTube kanałowi została dostrzeżona w 2019 roku. Wcześniej tworzyła też piosenki pod pseudonimem Ayreen. Debiutancki album „Królowa dram” wydała w 2020 roku. Wokalistka ma sześcioro rodzeństwa.

Zobacz też:  Rodzice Putina – kim są?

Fot. główne: Augustyński via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też