Zuzanna Jurczak – rodzice artystki. Kim są rodzice Sanah, co o nich wiemy?

Aleksandra Nabierzyńska

Co wiemy o rodzinie Zuzanny Jurczak? Rodzice Sanah, utalentowanej polskiej wokalistki, również są uzdolnieni muzycznie. Artystka miłość do tworzenia odziedziczyła po swojej mamie. Sprawdź, kim są i jakie mają zainteresowania.

Zuzanna Jurczak rodzice

Kariera Zuzanny Jurczak nabiera rozpędu, a co za tym idzie, rzesza jej fanów wciąż się powiększa. Chcą oni znać jak najwięcej szczegółów z jej życia prywatnego oraz dowiedzieć się, czym jeszcze interesuje się Zuzanna Jurczak. Rodzice Sanah pojawiają się w jednym z teledysków, co wzbudziło spore zdumienie fanów. Bardzo chcieli, by zdradziła im bliżej, kim są i czym się zajmują

Sanah – rodzice. Co o nich wiadomo?

Rosnąca popularność sprawia, że fani chcą poznać jej rodzinę. O rodzicach Zuzanny Jurczak wiadomo niewiele, a oni sami nie udzielają się zbytnio w mediach społecznościowych. Wiemy, że mama wokalistki Irena Jurczak jest z wykształcenia weterynarzem. Jak wspomina sama artystka, jest również uzdolniona artystycznie. Gra na gitarze i śpiewa, a co najważniejsze jest samoukiem.

O ojcu Sanah wiadomo niewiele – jest przedsiębiorcą, absolwentem Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie oraz Harvard Business School. Wokalistka podkreśla, że tata był jej pierwszym fanem i zawsze wierzył w jej talent. W każdej chwili mogła liczyć na jego wsparcie. Rodzice Sanah spełnili więc ważną rolę w rozwoju jej kariery.

Zuzanna Jurczak – rodzice w teledysku artystki

Rodzice Sanah chronią swoja prywatność, jednak ciekawscy fani mogą zobaczyć, jak wyglądali w młodości. Rodzice Zuzanny Juraczk są głównymi bohaterami teledysku do utworu „ten Stan”. Wideoklip powstał na bazie nagrania z hucznego przyjęcia weselnego jej rodziców, na którym uwieczniono ten ważny moment. Fani doszukali się znaków świadczących, że rodzice brali ślub w nurcie neokatechumenalnym. Sama artystka nie wspomina nic na temat swojego wyznania.

Kim jest Sanah?

Zuzanna Jurczak (po ślubie posługuje się nazwiskiem męża – Dąbrowska), znana wszystkim jako Sanah, to popularna wokalistka tworząca w nurcie indian pop. Urodziła się 2 września 1997 roku w Warszawie. Od dziecka interesowała się muzyka i śpiewem, ukończyła Uniwersytet Muzyczny i. Fryderyka Chopina, gra na skrzypcach i pianinie. Pierwsze teksty pisała, mając 11-12 lat. Dzięki prowadzonemu na YouTube kanałowi została dostrzeżona w 2019 roku. Wcześniej tworzyła też piosenki pod pseudonimem Ayreen. Debiutancki album „Królowa dram” wydała w 2020 roku. Wokalistka ma sześcioro rodzeństwa.

Artystka jest laureatką wielu nagród, na swoim koncie ma świetnie przyjęte płyty. Teledyski Sanah mają miliony widzów! Młoda gwiazda często nawiązuje ciekawe współprace. Jednym z lepiej przyjętych był duet z Vito Bambino – wspólnie nagrali singiel „Ale jazz!”, do którego powstał teledysk nagrany w Teatrze Buffo. Ma on niemal 100 mln odsłon na YouTube! Z pewnością na te sukcesy duży wpływ mieli rodzice Sanah!

Fot. główne: Augustyński via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: styczeń 2023

Popularne wpisy: