Sanah – wzrost gwiazdy zaskakuje: Oto, ile mierzy artystka!

Kaja Nowacka

Odkryj, jaki jest rzeczywisty wzrost Sanah, polskiej artystki, która zdobyła serca fanów swoim talentem i charyzmą. Przeczytaj, by poznać więcej nieznanych faktów o niej!

wokalistka sanah na koncercie

Sanah – wzrost piosenkarki ujawniony

Jaki wzrost ma Sanah, utalentowana polska piosenkarka? To 160 cm. Choć dla niektórych może to być zaskakujące, artystka nie pozwala, by to wpłynęło na jej karierę.

Sanah – kariera muzyczna w pigułce

Sanah, czyli Zuzanna Irena Grabowska z domu Jurczak, to polska piosenkarka, skrzypaczka, autorka tekstów i kompozytorka. Swoją karierę zaczynała z Magic Records, a jej pseudonim powstał po skróceniu angielskiej wersji imienia Susannah.

W marcu 2019 Sanah nagrała partie wokalne w utworze „Rich in Love” Matta Duska. We wrześniu tego samego roku opublikowała singel „Idź”, który zdobył pierwsze miejsce na liście Vevo DSCVR New Music Poland. W październiku 2019 wydała minialbum pt. „Ja na imię niewidzialna mam”.

2020 był rokiem pełnym sukcesów dla Sanah. W styczniu opublikowała singel „Szampan”, który zapowiadał jej premierowy album studyjny, a w maju ukazał się album „Królowa dram”. W tym samym roku Sanah została najczęściej odtwarzaną artystką w Polsce na serwisie Spotify.

W 2021 Sanah kontynuowała swoją współpracę z innymi artystami, w tym z Vito Bambino, zespołem Kwiat Jabłoni czy Arturem Rojkiem. Wyruszyła również w ogólnopolską trasę koncertową pt. „Kolońska i szlugi Tour”, promującą album „Irenka”.

Autor zdjęcia: Augustyński via wikipedia CCZobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: