Laura Reiss-Vogel – pochodzenie. Jakie są korzenie tej kobiety sukcesu?

Kaja Nowacka

Co wiemy o Laurze Reiss-Vogel? Pochodzenie tej znanej postaci od dawna intryguje fanów. Czy jej tajemnicze korzenie mogą stanowić klucz do niekwestionowanego sukcesu, który osiągnęła?

laura reiss vogel pochodzenie

Laura Reiss-Vogel – pochodzenie. Skąd wzięła się na polskim rynku?

Jakie są korzeniu Laury Reiss-Vogel? Pochodzenie kobiety jest prawdziwym globalnym miksem. Ojciec Laury to rodowity Angolczyk, jednak jej dzieciństwo upłynęło w niemieckiej Bremie. To właśnie ta międzynarodowa mieszanka kultur i tradycji mogła wpłynąć na kreatywność i wizję Laury, które znalazły odbicie w jej markowej modzie.

Kim jest Laura Reiss-Vogel? Nieznane oblicze projektantki

Laura Reiss-Vogel to prawdziwa siła napędowa marki Laurella, którą prowadzi wspólnie z Marcinem Voglem. Jej wieloletnie doświadczenie w marketingu, zdobyte podczas pracy w charakterze freelancerki, pozwoliło na wypracowanie niepowtarzalnej marki, która oczarowała polski rynek.

Laura, z Marcinem u boku, zdecydowała, że nadszedł czas na coś więcej i tak narodziła się marka Laurella. To, co zaczęło się jako sprzedaż ubrań online, szybko przerodziło się w prawdziwe imperium mody. Brand odnosi sukcesy nie tylko w Polsce, ale również za granicą, osiągając roczne przychody na poziomie aż 20 milionów złotych. Sklepy stacjonarne marki Laurella można znaleźć w takich miastach jak Poznań, Warszawa czy Kraków, a ubrania tej parki są dostępne również dla klientów z zagranicy. 

Laura Reiss-Vogel – pochodzenie, talent i niewątpliwa determinacja – te elementy razem stworzyły prawdziwy fenomen mody, którym jest dzisiaj Laurella.

Fot. zrzut ekranu z filmu „Kto powiedział, że w LAURELLA nie ma czerni?!” via YouTube.com – Laura Coco ReissZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: