Krystyna Aldridge-Holc – pochodzenie. Z Warszawy na szczyt!

Michał Wójtowicz

Krystyna Aldridge-Holc – pochodzenie tej kobiety zainspirowało miliony. Jakie są korzenie tej utalentowanej manager, która zaszła tak daleko w swojej karierze? Czytaj dalej, żeby się dowiedzieć!

krystyna aldridge-holc pochodzenie

Krystyna Aldridge-Holc – pochodzenie i dzieciństwo

Krystyna Aldridge-Holc – pochodzenie tej inspirującej kobiety nie jest tajemnicą. Jej historia zaczyna się w Warszawie, gdzie przyszła na świat 5 maja 1949 roku. Była jednym z milionów dzieci, które dorastały w powojennej stolicy Polski, kształtując swój charakter i ambicje w cieniu historycznych wydarzeń.

Praca dająca satysfakcję: Fundacja Polsat

Krystyna Aldridge-Holc – pochodzenie jej pasji do pomagania innym wynika z silnego poczucia odpowiedzialności, które zaszczepiono jej w dzieciństwie. To zaowocowało pełnieniem funkcji prezesa Fundacji Polsat, organizacji, która pomaga potrzebującym dzieciom. To daje jej niewyobrażalną satysfakcję, a możliwość robienia dobra jest dla niej najważniejsza.

Bliski kontakt z podopiecznymi

Bezpośredni kontakt z podopiecznymi fundacji, choć nie zawsze możliwy, ma dla niej ogromne znaczenie. Daje jej to dodatkowe spojrzenie na potrzeby tych, którym pomaga, co jest kluczowe w jej pracy.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „Czy pomoc daje satysfakcję? #DoPowiedzenia z Krystyną Aldridge Holc, Prezeską Fundacji Polsat” via YouTube.com – Portal FlexiplZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: