Celia Krychowiak. Pochodzenie żony znanego piłkarza

Kaja Nowacka

Celia Krychowiak pochodzenie – to hasło, które wzbudza ciekawość wielu. Francuska uroda, wyrafinowany styl i urok osobisty. Kim jest Celia Krychowiak, żoną znanego polskiego piłkarza? Pochodzenie Celii Krychowiak to niewątpliwie ciekawy temat, na który warto rzucić okiem.

celia krychowiak pochodzenie

Francuskie pochodzenie Celii Krychowiak

Celia Krychowiak, urodzona 15 września 1992 roku, emanuje elegancją charakterystyczną dla Francuzek. Jej wysoki, wynoszący 180 cm wzrost, podkreśla smukłą sylwetkę. Choć dokładne wymiary Celii nie są publicznie znane, nie można przecenić jej naturalnej, niezmiennej urody.

Celia Krychowiak – historia miłosna z Grzegorzem Krychowiakiem

Główny punkt zwrotny w życiu Celii Krychowiak miał miejsce, gdy pracowała w sklepie z luksusowym wyposażeniem łazienek w Bordeaux. Właśnie tam, w wieku 19 lat, spotkała dwuletniego starszego od niej Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz, będąc w mieście z powodu swojego kontraktu, odwiedził sklep Celii w poszukiwaniu kafelków – i tak zaczęła się ich historia.

Miłość między Celią a Grzegorzem rozkwitła szybko. Krychowiak natychmiast poprosił ją o numer telefonu i następnego dnia zaprosił na kolację. Choć początkowo obawiała się o reakcję rodziców na wieczorne wyjście z nieznajomym, to zaaranżowali spotkanie na kawę. Od tamtej pory ich losy związane są ze sobą. Jak widać, pochodzenie Celii Krychowiak okazało się przepustką do świata gwiazd!

Fot. zrzut ekranu z filmu „3105 PPL CELIA ROZMOWA” via YouTube.com – OrangesportOnAirZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: