Salma Hayek – wzrost. Odkryj, jaką wysokość ma ta hollywoodzka gwiazda!

Michał Wójtowicz

Wzrost Salmy Hayek to ciekawostka, która intryguje jej licznych fanów. Przeczytaj nasz artykuł, aby poznać wysokość tej hollywoodzkiej gwiazdy i dowiedzieć się więcej na ten temat!

Salma Hayek wzrost

Wzrost Salmy Hayek – prawda odkryta

To znana aktorka i producentka filmowa. Salma Hayek ma wzrost wynoszący 157 cm. Jej wysokość nie wpłynęła na jej karierę, a wręcz przeciwnie! Sprawiła, że jeszcze bardziej się wyróżnia na tle innych gwiazd Hollywood.

Salma Hayek – kariera i życie prywatne

Salma Hayek urodziła się 2 września 1966 roku w Meksyku. Swoją karierę aktorską rozpoczęła w rodzinnych stronach, gdzie zagrała w kilku telenowelach. Jednak to Hollywood przyniosło jej sławę i uznanie dzięki roli w filmie „Desperado” w 1995 roku.

Po sukcesie „Desperado” Salma wystąpiła w wielu filmach, takich jak „From Dusk Till Dawn”, „Frida” czy „Grown Ups”. Oprócz aktorstwa Hayek angażuje się również w działalność społeczną, będąc orędowniczką równouprawnienia kobiet i praw człowieka.

W życiu prywatnym Salma Hayek jest żoną François-Henri Pinault, francuskiego milionera i prezesa Kering Group. Razem wychowują córkę Valentinę, która urodziła się w 2007 roku. Mimo światowej sławy aktorka stara się utrzymać równowagę między pracą a życiem rodzinnym.

Fot. Harald Krichel via Wikipedia, CC BY-SA 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: