Julia Roberts – wzrost słynnej gwiazdy zaskakuje!

Michał Wójtowicz

Jaki wzrost ma Julia Roberts? Oto pytanie, na które odpowiadamy w tym artykule! Czytaj dalej, żeby poznać wysokość słynnej aktorki i dowiedzieć się więcej o jej życiu!

julia roberts wzrost

Wzrost Julii Roberts odkryty!

Julia Roberts, uznana aktorka i laureatka Oscara, mierzy 173 cm wzrostu. To jedna z tych gwiazd, których wzrost jest często tematem rozmów i ciekawostek.

Julia Roberts – życie i kariera gwiazdy!

Julia Fiona Roberts to amerykańska aktorka i producentka filmowa, która zdobyła Oscara za swoją rolę w filmie „Erin Brockovich”. Uznana przez „Forbes” za jedną z najbardziej wpływowych kobiet w branży rozrywkowej, zyskała także uznanie jako jedna z najlepszych pracujących matek celebrytek.

Urodzona 28 października 1967 roku w Smyrnie, w stanie Georgia, Julia Roberts początkowo marzyła o zostaniu weterynarzem, zanim zdecydowała się na dziennikarstwo. W młodości pracowała jako modelka w Nowym Jorku, gdzie uczęszczała także do szkoły aktorskiej.

W 1986 roku Julia zadebiutowała w filmie „Blood Red”, występując u boku swojego brata, aktora Erika Robertsa. W kolejnych latach zagrała w takich filmach jak „Mystic Pizza”, „Stalowe magnolie” czy „Pretty Woman”, który uczynił z niej prawdziwą gwiazdę.

W swojej karierze Julia Roberts wystąpiła u boku takich aktorów jak Mel Gibson, Hugh Grant czy George Clooney, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Prywatnie jest żoną Daniela Modera, z którym ma trójkę dzieci. Praktykuje hinduizm.

Fot. Neon Tommy via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: