Marcelina Zawadzka – wzrost. Zaskakujące informacje o wysokości słynnej prezenterki!

Kaja Nowacka

Marcelina Zawadzka – wzrost, który robi wrażenie! Dowiedz się, ile naprawdę mierzy gwiazda telewizji, a także poznaj inne interesujące fakty na temat jej kariery.

uśmiechnięta marcelina zawadzka w długich włosach

Marcelina Zawadzka – wzrost? Prawda ujawniona!

Marcelina Zawadzka, piękna modelka i prezenterka telewizyjna, ma imponujący wzrost wynoszący 180 cm. Jej wysoka postura to jeden z elementów, które przyciągają uwagę wielu osób.

Zdobywczyni serc widzów – nie tylko ze względu na wzrost!

Kariera Marceliny Zawadzkiej rozpoczęła się w 2003 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Malborka Nastolatek. Sukces ten zapoczątkował jej drogę do zwycięstwa w wyborach Miss Polonia 2011, gdzie reprezentowała województwo pomorskie. W konkursie Miss Universe 2012 jako pierwsza Polka od 1989 roku zakwalifikowała się do czołowej szesnastki.

Marcelina Zawadzka nie tylko jako modelka zrobiła oszałamiającą karierę. Od 2013 roku pracuje jako prezenterka telewizyjna, prowadząc różne programy, w tym Pytanie na śniadanie, Bake Off – Ale ciacho! czy The Voice of Poland. W 2017 roku otrzymała Telekamerę w kategorii „Nadzieja telewizji”.

Gwiazda telewizji nie ogranicza się do prowadzenia programów. Brała udział w takich show jak Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami czy Dance Dance Dance. W 2017 roku zdobyła nagrodę „Fashion Magazine” w kategorii „Najlepiej ubrana kobieta mediów”.

Marcelina Zawadzka to również aktorka niezawodowa. Zagrała między innymi pielęgniarkę Alicję w serialu Pierwsza miłość oraz Gabrielę Morawską w Na sygnale. Wszystkie te osiągnięcia świadczą o jej wielkim talencie i wszechstronności.

Fot. Fryta 73 via Flickr, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: