Marcelina Zawadzka – mąż na horyzoncie! Kto jest wybrankiem serca gwiazdy?

Kaja Nowacka

Przyszły mąż Marceliny Zawadzkiej budzi zainteresowanie u jej fanów. Kim jest tajemniczy narzeczony, który zdobył serce jednej z najpiękniejszych Polek? Zdjęcie zaręczyn na Instagramie oczarowało fanów.

marcelina zawadzka mąż

Czy jest coś bardziej fascynującego niż miłość w show-biznesie? Marcelina Zawadzka, znana prezenterka i była Miss Polonia, dzieli się z nami swoją radosną nowiną. Jeśli śledzisz jej media społecznościowe, to zdjęcie z kanionu w Sedonie na pewno nie umknęło twojej uwadze. Ale kim jest mężczyzna, który zdołał oczarować taką damę? Co wiemy o przyszłym mężu Marceliny Zawadzkiej?

Marcelina Zawadzka – mąż. Kim jest wybranek jej serca?

Przyszły mąż Marceliny Zawadzkiej i człowiek, który zdobył jej serce, to Max Gloeckner, niemiecki przedsiębiorca. Pasjonuje się zdrowym trybem życia i zarządza firmą Right Move Thailand. Wyjątkowy moment zaręczyn odbył się podczas wspólnej podróży do Arizony. 

To właśnie tam, na tle pięknego krajobrazu, Max uklęknął przed Marceliną i poprosił ją o rękę. Wszystko zostało uchwycone na fotografii, którą prezenterka podzieliła się w mediach społecznościowych!

Marcelina Zawadzka dzieli się swoim szczęściem!

Prezenterka, ciesząca się ogromną sympatią, nie kryła swojego szczęścia. „Nie chcę iść do nieba, kiedy niebo leży tutaj obok mnie” – napisała pod zdjęciem zaręczyn. Wśród gratulacji znalazły się komentarze od znanych osobowości, takich jak Barbara Kurdej- Szatan czy Adam Zdrójkowski.

Marcelina Zawadzka nie jest już „do wzięcia”. Jej serce jest zajęte od pewnego czasu, a teraz nie ma wątpliwości, że znalazła mężczyznę swojego życia. Wydaje się, że planuje z nim wspólną przyszłość, a ten wyjątkowy moment w kanionie Sedony na zawsze pozostanie w jej pamięci.

Teraz wszyscy z zapartym tchem oczekują bajkowego ślubu Marceliny Zawadzkiej. Liczymy, że i tymi kadrami podzieli się z obserwatorami jej życia!

Fot. główna: Fryta 73 via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: sierpień 2023

Popularne wpisy: