Roger Salla – pochodzenie. Nieznane fakty o mężu Karoliny Pisarek

Aleksandra Nabierzyńska

Pochodzenie Rogera Salli stało się gorącym tematem od momentu zaręczyn z Karoliną Pisarek. Sprawdźmy, skąd naprawdę pochodzi tajemniczy mąż jednej z najpopularniejszych polskich celebrytek.

Roger Salla – Polak czy obcokrajowiec?

Roger Salla to postać, która od czasu zaręczyn z Karoliną Pisarek stała się szybko punktem zainteresowania. Niezwykle intrygujący jest fakt, że pochodzenie Rogera Salli jest nieznane większości z nas. Czy Roger jest Polakiem, tak jak jego żona? 

Chociaż jego nazwisko może brzmieć obco, to Roger Salla jest Polakiem urodzonym w Warszawie. Rodzice Rogera to znani milionerzy. Ojciec, Marek Salla, jest szczególnie rozpoznawalny jako wpływowy biznesmen w branży e-commerce.

Roger Salla – pochodzenie jego nazwiska jest niemieckie. Ojciec Rogera urodził się w Niemczech, a następnie przeprowadził do Polski, gdzie spotkał miłość swojego życia, matkę Rogera. Można więc powiedzieć, że Roger ma korzenie niemieckie i polskie, choć urodził się i wychował w Warszawie.

Edukacja Rogera Salli

Roger Salla zakochał się w finansach i zarządzaniu, czego efektem były studia w Akademii Leona Koźmińskiego. Po uzyskaniu tytułu licencjata udał się do Anglii na studia magisterskie. Ukończył tam International Business Management w University of Bradford.

Po zakończeniu studiów w Anglii wrócił do Polski, gdzie kontynuował naukę na kierunku International Strategic Management w Koźmińskim. Sukcesy na polu edukacyjnym otworzyły mu drzwi do świata finansów.Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: