Roger Salla – rodzice. Skąd pochodzi mąż Karoliny Pisarek?

Aleksandra Nabierzyńska

Komu obcobrzmiące nazwisko zawdzięcza Roger Salla? Rodzice młodego milionera są Polakami. Mąż Karoliny Pisarek urodził się w Warszawie. Wiele osób zwodzi jednak jego obcobrzmiące nazwisko. Jakie jest pochodzenie Rogera Sali?

Roger Salla – rodzice

Roger Salla stał się znany szerszej publiczności przede wszystkim na związek z Karoliną Pisarek. Obcobrzmiące nazwisko i imię natychmiast wzbudziły pytania o jego narodowość i pochodzenie. Kim jest Roger Salla? Rodzice to znani milionerzy związani z Polską i Niemcami.

Roger Salla – pochodzenie

Dla wielu osób zaskoczeniem może być fakt, że Roger Salla jest dokładnie takiego samego pochodzenia, jak jego żona Karolina Pisarek. Młody piłkarz pochodzi jednak z nietuzinkowej rodziny, która umożliwiła mu wspaniały start. Kim są jego rodzice?

Marek Salla – ojciec Rogera Salli

Ojciec Rogera to Marek Salla. Mężczyzna jest stosunkowo dobrze znany w mediach społecznościowych, Jest on właścicielem firmy zajmującej się e-commerce, która przyniosła mu milionowe dochody, czemu zawdzięcza status milionera.

Kim jest matka Rogera Salli?

Matka Rogera Sali nie prowadzi medialnego życia, a jej tożsamość pozostaje kwestią prywatną. Żona Marka Salli również jest milionerką. Oboje rodzice zapewniają Rogerowi ogromne wsparcie w realizacji ambitnych planów, które ponoć charakterologicznie zbliżają go do ojca.

Rodzice Rogera Salli – historia nazwiska i miłości

Skąd więc obco brzmiące imię i nazwisko męża Karoliny Pisarek? Nazwiska Salla pochodzi z Niemiec i to właśnie tam urodził się ojciec Rogera. Jako dorosły mężczyzna przeniósł się do Polski, gdzie znalazł miłość w postaci matki Rogera. Owocem tego związku jest właśnie piłkarz. Roger Salla jest więc w połowie Niemcem, w połowie Polakiem.

Kim jest Roger Salla? Rodzice i kariera

Roger Salla znany jest z miłości do sportu, a w szczególności piłki nożnej, którą profesjonalnie trenuje. Rozpoczęcie jego kariery miało miejsce w Niemczech. Po przeprowadzce do Polski przez pewien czas grał w Polonii Warszawa. Później skupił się na rozwoju i edukacji, na każdym etapie wspierany przez rodziców. Obecnie pracuje jako ekonomista na stanowisku wiceprezesa w firmie świadczącej usługi finansowe i sam zarabia na swoją rodzinę oraz bajkowe wyjazdy z żoną.

Fot. Główne: Zrzut ekranu z YouTube „ROGER SALLA: SEQUENTO PRZESTRASZYŁ SIĘ MOICH UMIEJĘTNOŚCI! O HEJCIE I RELACJI Z KAROLINĄ PISAREK” (FANSPORTU TV)Zobacz także:
Archiwum: styczeń 2023

Popularne wpisy: