Oliwka Brazil – pochodzenie. Kim jest kontrowersyjna raperka?

Aleksandra Nabierzyńska

Jedno z najgorętszych nazwisk muzycznego show-biznesu w Polsce to Oliwka Brazil. Pochodzenie gwiazdy i idolki młodzieży często jest przedmiotem spekulacji w internecie. Odkryj wszystkie znane fakty na ten temat!

oliwka brazil pochodzenie

Pseudonim może wprawdzie sugerować silne związki z Krajem Kawy, ale to tylko mylne wrażenie. Za to określenie temperamentu mianem „brazylijskiego” całkiem nieźle pasowałoby do Oliwki Brazil, pochodzenie nie ma tu nic do rzeczy. Złośliwcy i hejterzy twierdzą, że w Brazylii mogłaby co najwyżej zostać Miss Bum-Bum XXL – ale to już ostre zagrania zdecydowanie poniżej pasa.

Skąd pochodzi Oliwka Brazil?

Oliwka Brazil pochodzi z Polski i jest Polką. Warto przypomnieć, że „w cywilu” to tak naprawdę Oliwia Bartosiewicz. A zbieżność nazwisk z panią Edytą – której twórczość znajduje się na drugim biegunie w porównaniu do tego, co proponuje Oliwka – jest zupełnie przypadkowa. A przynajmniej jak dotąd nic nie wskazuje na żadne pokrewieństwo.

Oliwka Brazil – pochodzenie, miejsce urodzenia, rodzice

Oliwka Brazil urodziła się 29 listopada 2001 roku, w miejscowości Marki. To miasto położone w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Marki to spokojne miejsce, które liczy około 40 tysięcy mieszkańców i leży na północny wschód od Warszawy, w aglomeracji warszawskiej.

Oliwka nie ujawnia wielu szczegółów z życia prywatnego w swoich mediach społecznościowych. Dostępne w sieci informacje na temat jej rodziców są skąpe, a właściwie to żadne. Pomimo tego, że nie znamy personaliów rodziców Oliwki, miejsce urodzenia oraz prawdziwe nazwisko artystki sugerują, że są to również Polacy.

Z czego znana jest Oliwka Brazil?

Pochodzenie wyjaśnione. A dlaczego ludzie interesują się tą postacią? Choć Oliwka Brazil jest znana przede wszystkim z muzyki, jej kariera i źródła sławy wykraczają poza rapowanie. Na scenie słynie ze swoich bezkompromisowych i często wulgarnych tekstów, które kręcą się wokół seksu. Takich rapsów z ust tak wyglądającej dziewczyny Polska chyba wcześniej nie słyszała. Sceniczny debiut artystki miał miejsce w 2020 roku, kiedy to wydała swój pierwszy singiel „Lollipop” oraz nagrała wspólny utwór „Playboy” ze znanym raperem Smolastym.

Sukces tych utworów otworzył Oliwce drogę do podpisania kontraktu z prestiżową wytwórnią Warner Music Group. We wrześniu 2021 roku Oliwka wydała kolejny hitowy singiel, „Big Mommy”. Na swoim koncie ma już 7 singli, które przyniosły jedną platynową i dwie złote płyty. Jej fan(k)i (wciąż – stan na czerwiec 2023 r.) niecierpliwie czekają na pełny album studyjny. Oliwka Brazil zasłynęła także występem na gali FAME MMA, szczególnie swoim wejściem na arenę. To tylko potwierdziło jej wszechstronność i zdolność do poruszania się w różnych obszarach przemysłu rozrywkowego.

Fot. główna: zrzut ekranu z filmu „To już koniec…” via YouTube.com – Oliwka BrazilZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: