Natasza Urbańska – pochodzenie utalentowanej gwiazdy estrady

Kaja Nowacka

Kim jest Natasza Urbańska? Pochodzenie polskiej artystki interesuje szczególnie jej fanów. Czy może zaskoczyć? Czy właśnie tu kryje się klucz do sukcesu tej gwiazdy teatru?

natasza urbańska pochodzenie

Natasza Urbańska – pochodzenie. Gdzie się urodziła i wychowała?

Kim jest Natasza Urbańska? Pochodzenie artystki nie powinno zaskoczyć. Natasza urodziła się w 1977 roku w Warszawie, tu wychowywała się, uczyła i stawiała pierwsze kroki na scenie. Początkowo stawiała na aktywność fizyczną i zajmowała się trenowaniem gimnastyki artystycznej. Szybko okazało się jednak, że jej miejsce jest na deskach teatru. Nie szukała jednak daleko i związała się z warszawską sceną, teatrem Buffo.

Natasza Urbańska – pochodzenie. Co wiemy o jej rodzinie?

Jakie korzenie ma Natasza Urbańska? Pochodzenie tej utalentowanej kobiety dla nikogo nie jest zagadką. Czy jednak wiadomo coś o jej najbliższych, o relacjach z rodzicami? Matka, Zofia Urbańska towarzyszyła Nataszy, wspierała ją w najtrudniejszych momentach życia. Córka odwdzięczyła się tym samym, gdy kobieta potrzebowała pomocy po śmierci męża. Tata Nataszy, wojskowy, ppłk. Bolesław Urbański zmarł w 2012 roku.

Co sama Natasza mówi o swoich stosunkach z rodzicami? Artystka była bardzo mocno związana ze swoim ojcem, a po jego niespodziewanym odejściu jeszcze bardziej zbliżyła się do matki. Podkreśla, że są najlepszymi przyjaciółkami. Panie dość często pokazują się razem, a nawet pozwalają fotografować na ściance.

Natasza ma starszą siostrę, Magdalenę.

Natasza Urbańska chroni prywatność

Co ujawnia swoim fanom Natasza Urbańska? Pochodzenie artystki nie jest owiane tajemnicą, na próżno w jej życiorysie szukać zagadkowych epizodów. Warto jednak podkreślić, że ta utalentowana tancerka, piosenkarka i aktorka chroni swoja prywatność. Od czasu do czasu opowiada jednak o swoich rodzicach. Z wypowiedzi artystki łatwo wywnioskować, że zawsze była z nimi mocno związana.

Obecnie Natasza mieszka ze swoim mężem, Januszem Józefowiczem i córką Kaliną w zabytkowym dworku niedaleko stolicy. Poza tym mają mieszkanie w Warszawie. 

Fot. Główne: Daniel Kruczynski via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: