Michael Manousakis – pochodzenie twórcy programu „Steel Buddies”

Aleksandra Nabierzyńska

Skąd jest i czym zajmuje się Michael Manousakis? Pochodzenie tej znanej w Niemczech postaci może zaskakiwać. Samo nazwisko wskazuje przecież, że przodków Michaela należy szukać poza Niemcami.

michael manousakis pochodzenie

Michael Manousakis – pochodzenie biznesmena

Interesuje cię postać, jaką jest Mochael Manousakis? Pochodzenie biznesmena jest dla ciebie zagadką? Choć Michael urodził i wychował się w Niemczech, jego korzeni trzeba szukać w zupełnie innym kraju. Jak sam wyjawił w jednym z odcinków programu  „Steel Buddies”, jego ojciec był Grekiem, który przybył do Niemiec jako attaché, by tu pełnić swoją służbę dyplomatyczną. Niestety, trudno znaleźć więcej informacji na temat jego rodziny. Jak widać, Michael skupia się na swojej pracy, chroniąc prywatność i dozując fanom informacje na swój temat.

Michael Manousakis – pochodzenie greckie, samochody amerykańskie

Kim jest Michael Manousakis? Pochodzenie, miejsce, gdzie dorastał to dwa różne światy. Być może to połączenie zaowocowało rozwojem niesamowitej pasji do pojazdów mechanicznych. Sam Michael mówi o sobie jako o samouku, który wszystkie umiejętności zawdzięcza ciekawości i samozaparciu. Dziś znany jest jako niemiecki przedsiębiorca, twórca programów telewizyjnych. Jego pasją są samochody amerykańskie. Zajmuje się skupowaniem i renowacją starych pojazdów cywilnych i wojskowych. 

Jak łatwo zauważyć, Michael Manousakis to niezwykła osobowość. Najważniejsze są dla niego pasje, z których udało mu się uczynić sposób na życie. O sobie i swoich bliskich nie mówi zbyt wiele. Być może fani z uwagą śledzący kolejne odcinki serii Michaela wyłowią z jego wypowiedzi więcej szczegółów. 

Fot. Główne: zrzut ekranu z filmu „Die besten Sprüche von Michael Manousakis | Steel Buddies | DMAX Deutschland” via YouTube.com, DMAXZobacz także:
Archiwum: maj 2023

Popularne wpisy: