Johnny Depp stracił przytomność? Odwołano koncerty

Kaja Nowacka

Johnny Depp, frontman zespołu rockowego Hollywood Vampires, niedawno znalazł się w centrum burzy medialnej, kiedy zespół odwołał swoje występy na Węgrzech i Słowacji. Ta niespodziewana decyzja wywołała falę spekulacji, szczególnie gdy na oficjalnym koncie Instagrama zespołu pojawiło się lakoniczne oświadczenie o "nieprzewidzianych okolicznościach" jako przyczynie odwołania.

johnny depp stracił przytomność

Odwołane koncerty – zaskoczenie dla fanów

Fanom i organizatorom koncertu w Budapeszcie zaskoczenie przyniosły wieści o odwołaniu koncertu. Mimo że ekipa techniczna była gotowa, a przygotowania do koncertu szły pełną parą, Johnny Depp nie pojawił się na popołudniowej próbie. Pojawiające się informacje sugerują, że Depp stracił przytomność w pokoju hotelowym.

Zaniepokojenie stanem Deppa

W sieci pojawiły się również zdjęcia Deppa konsumującego alkohol, co miało mieć miejsce tuż przed planowanym występem i doprowadziło do spekulacji w mediach społecznościowych, czy faktycznie stan gwiazdora mógł być powodem odwołania. Drugi koncert, tym razem na Słowacji, został odwołany z powodu problemów z infrastrukturą obiektu. W Polsce zespół zagrał, ale również pojawiły się głosy o rzekomo kiepskim stanie muzyka.

Fot. główne: Raph_PH via Wikipedia, CC BY 2.0 / screenshot via Twitter (@cocainecross)

Źródło:natemat.plZobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: