„Zbuntowany Anioł” wraca na ekrany TV! Wiemy, kiedy premiera!

Aleksandra Nabierzyńska

Czy wy też zatęskniliście za argentyńską telenowelą, która podbiła niegdyś serca milionów? Jeśli tak, to dobrze się składa, bo już niedługo na antenie Telewizji Puls znowu zagości "Zbuntowany anioł"! Przygotujcie się na emocjonalną karuzelę, bo bohaterowie, Milagros i Ivo, na nowo będą musieli stawić czoła przeciwnościom losu.

zbuntowany aniol w telewizji

„Zbuntowany anioł” i piękna Natalia Oreiro

Kto nie pamięta uroczej Natalii Oreiro i jej bohaterki – Milagros, a także nieodparcie przystojnego Facundo Arana w roli Ivo? Ten znamienity duet wraca do naszych domów dzięki ponownej emisji „Zbuntowanego anioła”, serialu który zyskał popularność pod koniec lat 90-tych.

Chociaż Milagros była sierotą, zyskała posadę w domu zamożnej rodziny Di Carlo. Właśnie tam skryty romans między nią a Ivo miał swoje początki. W miarę upływu czasu okazało się, że patriarcha rodziny Di Carlo to tajemniczy ojciec dziewczyny.

Kiedy i gdzie obejrzymy „Zbuntowanego Anioła”?

News o powrocie ulubionego serialu wywołał ogromną radość wśród fanów. Niemniej jednak, niektórzy widzowie woleliby zobaczyć coś nowego. Telewizja Puls, zapewniając, że wszyscy z niecierpliwością czekali na powrót telenoweli, zachęca do ponownego śledzenia losów śmiałej i niezależnej Milagros w domu Di Carlo.

Nie przegapcie pierwszych odcinków „Zbuntowanego anioła”, które zaczną być emitowane 24 sierpnia. Będą one dostępne od poniedziałku do piątku o godzinie 10:00.

Źródło: Facebook (TV Puls), radiosupernova.pl

Fot. główne: Youtube.com – Telefe (Capítulo 190 – Muñeca Brava)Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: