Karolina Pisarek o ciąży. Czy celebrytka chce zostać mamą? My już wiemy!

Aleksandra Nabierzyńska

Znana między innymi z 5. edycji "Top Model" Karolina Pisarek zabrała głos na temat, który wciąż elektryzuje jej fanów. Czy celebrytka chce zostać mamą? To nie jest już tajemnicą!

karolina pisarek o ciąży

Pytanie dotyczące macierzyństwa padło w trakcie Instagramowego Q&A. Nie ma się czemu dziwić – modelka ma wspaniałego męża, pieniądze i sławę. Dziecko wydaje się być naturalnym krokiem! W tej kwestii Pisarek ma jednak jedno „ale”.

Karolina Pisarek mamą? My już wiemy!

Karolina Pisarek przyznała, że zdecydowanie planuje zostać w przyszłości mamą. Wygląda jednak na to, że na wiadomości o powiększającym się brzuszku będziemy musieli jeszcze zaczekać. Celebrytka powiedziała:

Nie teraz, bo teraz chcę się w pełni poświęcić mojej pracy.

Dodała, że chce się skupić na rozwijaniu własnego biznesu i budowaniu marki osobistej, przez co nie mogłaby poświęcić dziecku całego swojego czasu. Jej mąż jednak chce zostać tatą jak najszybciej. Szanuje jednak odmienne zdanie małżonki.

Pisarek nie jest więc przeciwna powiększeniu rodziny. Przyznała, że musi się przygotować do tego psychicznie, ale ten moment z pewnością nadejdzie. Czekamy zatem na wieści! A Wy? Co sądzicie o Karolinie Pisarek i jej karierze? Zaczekanie z macierzyństwem to dobra decyzja? Podzielcie się z nami swoimi przemyśleniami w komentarzach!

Źródło: Instagram,kozaczek.pl

Fot.główne: Adrian Tync via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: