Karolina Pisarek – wykształcenie. Czy wybrała modeling zamiast uczelni?

Michał Wójtowicz

Interesuje cię Karolina Pisarek? Wykształcenie tej pięknej modelki i celebrytki na pewno interesuje fanów, których ma wielu. Czy rzeczywiście zdecydowała się zrezygnować z wyższego wykształcenia na rzecz kariery w modzie? Czytaj dalej i odkryj prawdę!

karolina pisarek

Karolina Pisarek – wykształcenie. Co z marzeniami o studiach?

Wszyscy pamiętamy Karolinę Pisarek z piątej edycji „Top Model”, gdzie w swoim uroczym stylu podzieliła się myślą o studiach lingwistycznych. Ale co z tego wynikło? Jakie jest wykształcenie Karoliny Pisarek? Okazało się, że jej plany uległy zmianie. Zamiast na uniwersytecie, zdecydowała się zainwestować swój czas i energię w karierę modelki. Zatem modelka ma średnie wykształcenie, co nie przeszkodziło jej zyskać statusu milionerki.

Kim jest Karolina Pisarek poza światłem fleszy?

https://www.pinterest.com/pin/858920960204413384/

Karolina Pisarek jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Piękna, zdolna i ambitna, nie przestaje zaskakiwać swoją wszechstronnością. Jej rozpoznawalność przyszła w 2015 roku, kiedy zasłynęła dzięki udziałowi w piątej edycji „Top Model”. Chociaż nie zdobyła głównej nagrody, udało jej się zaskarbić sympatię widzów.

Nie tylko niekwestionowana uroda Karoliny przyciąga uwagę. Jej mocne postanowienia i zdecydowanie sprawiły, że szybko stała się rozpoznawalna. Dziewczyna jest dumna z tego, co osiągnęła, i zawsze podkreśla, że do wszystkiego doszła sama, chociaż zawsze mogła liczyć na wsparcie swojej rodziny.

Jednym z jej najważniejszych osiągnięć jest miejsce na liście „100 Najpiękniejszych Twarzy Świata” TC Candlera w 2021 roku. Tym samym zasłynęła nie tylko na rodzimym podwórku. Czyżby to była wskazówka, że Karolina Pisarek jest nie tylko piękną twarzą, ale i silną, niezależną kobietą, której nie powstrzyma nawet brak wyższego wykształcenia?

Fot. główna: Adrian Tync via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: