Natalia Siwiec – wzrost. Odkryj tajemnicę jej imponującej sylwetki

Kaja Nowacka

Zastanawiałeś się kiedyś, jakim wzrostem może się pochwalić Natalia Siwiec? Właśnie rozwiewamy wszelkie wątpliwości! Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się więcej o tej przepięknej celebrytce!

natalia siwiec wzrost

Wzrost Natalii Siwiec – czy jest wyższa niż przeciętna Polka?

Natalia Siwiec, piękna polska modelka, ma 170 cm wzrostu. Jej sylwetka imponuje wielu osobom, zarówno w kraju, jak i za granicą.

Wielokrotna Miss i gwiazda wielkiego formatu

Natalia Siwiec-Raduszewska to nie tylko modelka, ale również aktorka i celebrytka. Jej kariera zaczęła się w 2002 roku, kiedy zdobyła tytuł Miss Bałtyku. W kolejnych latach reprezentowała Polskę w konkursach piękności na całym świecie, zdobywając wiele prestiżowych tytułów, takich jak Miss Dolnego Śląska czy „The Best Body” podczas wyborów Miss International Tourism w Afryce Południowej.

Natalia zyskała szeroką popularność podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku, kiedy okrzyknięto ją „Miss Euro 2012”. Dzięki temu zainteresowanie jej osobą wzrosło, a zagraniczne media porównywały ją do Larissy Riquelme. W 2013 roku fraza „Natalia Siwiec” uplasowała się na 5. miejscu w rankingu najpopularniejszych polskich celebrytów w polskim Internecie.

Siwiec występowała również w telewizji. W 2014 roku była bohaterką reality show stacji Viva Polska Enjoy The View, Love, Natalia, a także uczestniczką pierwszej edycji programu rozrywkowego Polsatu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. W 2015 roku została laureatką nagrody Klaps w plebiscycie Niegrzeczni 2015.

Natalia nie ogranicza się tylko do modelingu i telewizji. W styczniu 2020 roku zadebiutowała na dużym ekranie w filmie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa.

Fot. Roger Gor via Wikipedia, CC BY 3.0Zobacz także:
Archiwum: kwiecień 2023

Popularne wpisy: