Johnny Depp – Amber Heard: historia miłości znanych aktorów

Aleksandra Nabierzyńska

Johnny Depp – Amber Heard to para, której miłość rozbłysła na planie filmowym. Później oboje byli źródłem skandalu, który wstrząsnął Hollywood. Od czarującej fascynacji do wielkiego konfliktu, oto historia, która zapadła w pamięć milionów fanów na całym świecie.

johnny depp amber heard

Trudno wyobrazić sobie bardziej romantyczny początek – na planie filmu, gdzie aktorzy grają zakochanych, rodzi się prawdziwa fascynacja. Niestety, za blaskiem sławy często kryje się mroczna prawda. Dziś przyglądamy się bliżej związkowi, który zafascynował nas wszystkich, a następnie poruszył nasze serca. Oto prawda o relacji pary Johnny Depp – Amber Heard.

Johnny Depp – Amber Heard: Od romansu do głośnego skandalu

Tę kobietę pokochał Johnny Depp! Amber Heard mocno zawróciła mu w głowie, a tą relacją żył cały świat. Ich znajomość rozpoczęła się od zauroczenia na planie filmu „Dzienniki zakrapiane rumem”. Był rok 2009, Johnny wcielił się w rolę dziennikarza, a Amber zagrała zmysłową Chenault – obiekt fascynacji głównego bohatera. Czy jednak na planie rodziła się prawdziwa miłość?

Depp, wówczas związany z Vanessą Paradis, wspominał, że w czasie pracy na planie z Heard poczuł coś, czego nie powinien. Czy to przeczucie zapowiadało burzliwe losy ich związku?

Burzliwe zawirowania: rzut oka na życie gwiazd

Po zakończeniu zdjęć do „Dzienników zakrapianych rumem” Johnny Depp i Amber Heard na jakiś czas stracili kontakt, jednak los znowu ich złączył. Spotkali się na promocji filmu, w tym czasie Amber zakończyła trzyletni związek z Tasyą van Ree, a Johnny rozstał się z Vanessą Paradis po 22 latach związku.

Świat obiegła informacja o zaręczynach Deppa i Heard w 2013 r., a rok później para zawarła związek małżeński. Wielkie święto odbyło się na prywatnej wyspie Deppa, a w ceremonii uczestniczyło 51 osób. Niestety, idylla nie trwała długo – zaledwie 15 miesięcy. W 2016 r. Amber zgłosiła policji, że padła ofiarą przemocy domowej. Mimo braku dowodów reputacja Deppa doznała ogromnej szkody. Niedługo później Amber złożyła pozew o rozwód, a cały świat zamarł, czekając na kolejne doniesienia w tej sprawie.

Finałem ich hollywoodzkiej miłości był głośny proces, który złamał karierę Johnny’ego.

Fot. główna: Harald Krichel via Wikipedia, CC BY-SA 3.0 / gdcgraphics via Wikipedia, CC BY-SA 2.0Zobacz także:
Archiwum: lipiec 2023

Popularne wpisy: