Johnny Depp – majątek. Czy gwiazdor w końcu wyjdzie na prostą?

Kaja Nowacka

Czy to koniec zawirowań w życiu Johnny’ego Deppa? Majątek, jaki zgromadził i przepuścił hollywoodzki gwiazdor, jest ogromny! Ale jak naprawdę wygląda sytuacja finansowa tego kontrowersyjnego aktora?

johnny depp majątek

Johnny Depp – majątek. Wystawny styl życia

Kiedyś król Hollywood, dziś… Johnny Depp zasłynął nie tylko swoją sztuką, ale i zawrotnymi sumami zarobionymi na filmowym planie. Mówi się, że w czasach świetności, majątek Johnny’ego Deppa mógł osiągnąć nawet 650 milionów dolarów! Wystarczyło jednak kilkanaście lat, by liczby zaczęły spadać, a fortuna topnieć niczym lodowiec na słońcu. Aktualnie, wg nieoficjalnych informacji, majątek Deppa szacuje się na około 150 milionów dolarów. To wciąż pokaźna kwota, jednak znacząco różniąca się od tej sprzed lat. 

Są to jednak niepotwierdzone szacunki amerykańskich tabloidów. Sam aktor nigdy nie odniósł się do tych rewelacji.

Johnny Depp – wydatki godne pirata, czy finansowa katastrofa?

Można się zastanawiać, co mogło skłonić Deppa do tak drastycznego uszczuplenia swojej fortuny? Przyznać trzeba, że aktor miał gest na miarę swoich zarobków: 75 milionów dolarów wydał na zakup i wykończenie 14 posiadłości, 18 milionów na jacht, a także 5 milionów na zakup trzech wysp na Bahamach. To tylko niektóre z jego ekstrawagancji. 

Wszystko to, w połączeniu z innymi wydatkami, doprowadziło do sytuacji, w której majątek Johnny’ego Deppa, staje się tematem gorących dyskusji. Nie bez wpływu na pogorszenie finansów miał głośny konflikt z byłą żoną Amber Heard. Para przerzucała się oskarżeniami, co z kolei skutkowało utratą wielu lukratywnych kontraktów.

Kim naprawdę jest Johnny Depp?

Johnny Depp, znany z takich hitów jak „Piraci z Karaibów” czy „Edward Nożycoręki”, zawsze był postacią otoczoną aurą tajemnicy. Z jednej strony, wybitny i ceniony aktor, z drugiej – człowiek o skomplikowanym życiu prywatnym i niezwykle ekstrawaganckim stylu życia. Nadal, pomimo licznych skandali i kontrowersji, Depp pozostaje jedną z najjaśniejszych gwiazd Hollywood.

Czy Depp zdoła odzyskać swoje utracone miliony? Czy jest w stanie wrócić do czasów, kiedy jego finanse były równie zadowalające, jak jego kariera? Wszystko może się zdarzyć, bo przecież życie pisze najciekawsze scenariusze.

Fot. głównaL Georges Biard via Wikipedia, CC BY-SA 4.0Zobacz także:
Archiwum: czerwiec 2023

Popularne wpisy: